Niedziela, 14 Lipca, 2024

Od wielkiego konfliktu do wspólnych treningów! Jest nagranie ze sparingu Szeligi z Pasternakiem [WIDEO]

Fot. Instagram
Opublikowane 21 listopada 2023, 16:23
przez Przemek Krautz
6
7
Brak komentarzy

Bez wątpienia jeszcze kilka miesięcy temu żaden kibiców freak fightów nie spodziewał się, że zobaczy coś takiego. Teraz jednak Mirosław Okniński opublikował sparing byłych rywali.

Jeszcze niedawno Michał Pasternak i Piotr Szeliga mieli ogromny konflikt. Obrażali siebie nawzajem w wywiadach oraz na social mediach, a “Wampira” wspierała cała Akademia Sportów Walki Wilanów. Trener udostępniał w sieci obraźliwe nagrania z treningów, a w szatni wisiała podobizna “Szeliego”, z którego wszyscy żartowali.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Sparing Pasternaka z Szeligą

Pasternak nawet zmierzył się z Szeligą podczas gali FAME 18. Ogromnym zaskoczeniem była więc informacja, że freak fighter dołącza do klubu Oknińskiego. Trener postanowił przyjąć “Szeliego”, z którym współpracę zakończył Mateusz Kubiszyn.

Wygląda na to, że szybko zakończył się konflikt pomiędzy zawodnikami. Teraz nawzajem pomagają sobie w przygotowaniach do najbliższej gali FAME: Reborn, podczas której Pasternak zawalczy z Dominikiem Zadorą, a Szeliga z Patrykiem Bandurą.

Trener opublikował nawet nagranie z sali, na którym możemy zobaczyć, jak byli rywale ze sobą sparują:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
7
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO