Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Paweł Tyburski wyjaśnia spięcie z Natanem. Oglądaj LIVE z gwiazdą FAME [WIDEO]

Fot. FAME MMA
Opublikowane 28 listopada 2023, 20:41
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Nie zwalniamy tempa i już o 21:00 gościmy w studio kolejną znaną postać. Paweł Tyburski pojawi się na długi wywiad, w którym możecie brać czynny udział zadając pytania.

Freak fighter trenujący pod skrzydłami Przemysława Szyszki to zdecydowanie jedna z największych gwiazd tego świata. Obecnie walczy pod sztandarem Fame MMA, choć ostatni pojedynek stoczył dla konkurencyjnej organizacji Prime Show MMA. Starcie z „Don Kasjo” w boksie dla wielu zakończyło się zaskakującym wynikiem. Tyburski skończył rywala już w 2. rundzie.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Paweł ma łącznie na koncie 10 freakowych walk, z których przegrał w dwóch. Dużo cięższy „Arab” pokonał go przez decyzję, podobnie jak niedawno Michał Pasternak, który pokazał zawodnikowi Szyszki, że jeszcze trochę do zawodowstwa mu brakuje.

Paweł Tyburski LIVE w Fansportu TV

Dziś o godzinie 21:00 Paweł Tyburski zasiądzie w studio Fansportu TV i wystąpi w programie na żywo. Prowadzący będzie śledził czat, na którym możecie zadawać freak fighterowi pytania. Aby oglądać LIVE z „Tyborim” wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO