Prime MMA 6: DOMINACJA Tyburskiego! Brutalnie zdeklasował Don Kasjo!

Opublikowane 22 października 2023, 00:41
przez Przemek Krautz
10
3
2 komentarze

Main event gali Prime Show MMA 6 dostarczył kibicom ogromnych emocji. W starciu tym Kasjusz Życiński zmierzył się z Pawłem Tyburskim.

Pomiędzy panami od dawna jest mocny konflikt i w końcu postanowili wyjaśnić go w klatce. Pojedynek odbył się na zasadach boksu, jednak w małych rękawicach, co dla wielu kibiców było zaskoczeniem. „Don Kasjo” ma bowiem za sobą bolesną porażkę z Dominikiem Zadorą.

Życiński sam zaproponował, aby walczyć w piąstkówkach, co dało jego rywalowi ogromną przewagę. Freak fighter nie mógł chować się za podwójną gardą i został brutalnie rozbity przed czasem. Mimo to chciał udowodnić, że potrafi walczyć w małych rękawicach i w takiej formule zmierzył się z Tyburskim.

Dla „Tyboriego” było to drugie starcie w boksie. W pierwszym zmierzył się z Denisem Załęckim, który został zdyskwalifikowany. Tym razem przyszedł czas na konfrontację z Kasjuszem Życińskim.

RELACJA

RUNDA 1

Tyburski szybko ruszył z długimi prostymi na głowę i tułów. „Don Kasjo” odpowiada, zainkasował już kilka ciosów Pawła. Mocne haki „Księżniczki”, podbródek sięgnął głowy rywala. Życiński odpowiada, uchyla się głową, ale nie przestaje wywierać presji. Mocny podbródek Tyburskiego, Kasjo zbiera kolejne ciosy na szczękę. Tyburski powalił rywala prawym krzyżowym! Liczony „Don Kasjo”, ciemno przed oczami Życińskiego. Od razu po liczeniu ruszył Tyburski i zasypuje nawałnicą ciosów. Potężne ciosy Pawła w serii, kolejne podbródki nokdaunują „Don Kasjo”, którego ratuje gong!

RUNDA 2

Kasjo stara się wywierać presję. Tyburski doskakuje z szybką serią uderzeń. Kolejna seria Tyburskiego, Don Kasjo ponownie liczony! Rozbite lewe oko Życińskiego, który wraca jeszcze do walki, ale za moment ponownie pada. Paweł Tyburski nie przestawał atakować, a po kolejnym nokdaunie do klatki wezwany został lekarz, który przerwał walkę!

Wynik walki: Paweł Tyburski wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
10
3
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Tyburski dobitnie po zdeklasowaniu Don Kasjo! „Jego czas już się kończy” [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] Kilka miesięcy temu Kasjusza przed czasem skończył Dominik Zadora. Paweł Tyburski potrzebował mniej czasu na rozprawienie się z włodarzem freakowej organizacji. Już w 1. rundzie posłał go na deski, a po przerwie nie przestawał zasypywać go celnymi seriami. Ostatecznie o przerwaniu pojedynku zadecydował lekarz. […]

trackback
Paweł Tyburski wyjaśnia spięcie z Natanem. Oglądaj LIVE z gwiazdą FAME [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
11 dni temu

[…] Freak fighter trenujący pod skrzydłami Przemysława Szyszki to zdecydowanie jedna z największych gwiazd tego świata. Obecnie walczy pod sztandarem Fame MMA, choć ostatni pojedynek stoczył dla konkurencyjnej organizacji Prime Show MMA. Starcie z „Don Kasjo” w boksie dla wielu zakończyło się zaskakującym wynikiem. Tyburski skończył rywala już w 2. rundzie. […]