Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Prime MMA było bliskie bankructwa! Jóźwiak ujawnia: “Parę milionów w plecy”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 kwietnia 2024, 09:59
przez Przemek Krautz
0
9
Brak komentarzy

Paweł Jóźwiak opowiedział o ciężkiej sytuacji, w której federacja Prime Show MMA znalazła się po jednej z gal. Finalnie jednak udało się odbić od dna.

O nienajlepszej sytuacji w Prime mówiło się już wielokrotnie. Kiedy kilka dni temu do sieci trafiła informacja, że jedna z organizacji ma ogromne problemy finansowe, wszystkie oczy zwróciły się w stronę Clout MMA oraz właśnie Prime.

Pierwsza z federacji odpowiedziała nawet na zarzuty i zapewniła, że nie chodzi o nią. Natomiast o sytuację w Prime zapytany został Paweł Jóźwiak, który gościł na kanale Podwójne Dno.

W szczerych słowach przyznał, że m.in. ze względu na specyfikację branży każda kolejna gala może być dla federacji ostatnią. Dodał, że Prime miało już spore problemy po czwartej gali. Po wydarzeniu w Szczecinie bardzo dużo mówiło się o tym, że organizacja poniosła wielkie straty.

Pojawiły się spore kłopoty z wypłatami dla zawodników. Część z nich ujawniła, że próbowano renegocjować stawki już po odbytej walce, inni zarzucali federacji, że nie dostali pełnej gaży. Jak się okazuje, organizatorzy stracili na tym wydarzeniu kilka milionów złotych:

– Galę zrobiliśmy w Szczecinie, wtedy co “Popek” bił się z Kasjuszem, to rano się obudziłem, a tam bilans parę milionów w plecy. Ciężko było się z tego podnieść. Na szczęście się podnieśliśmy, ale to była taka sytuacja dramatyczna.

Jóźwiak dodał również, że od pewnego czasu gale Prime sprzedają około 100 tysięcy PPV i jest to zadowalający wynik dla organizacji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
9
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments