Czwartek, 23 Maja, 2024

Narkun chciał dobierać rywali w FEN? Teraz musi szukać przeciwników przez Facebooka!

Fot. YouTube
Opublikowane 30 kwietnia 2024, 12:07
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

W jakim kierunku zmierza Tomasz Narkun? Kibice nie są w stanie zrozumieć byłego mistrza KSW, którego celem jest dołączenie do UFC.

Zawodnik jeszcze kilka lat temu był na samym szczycie, jeśli chodzi o polskie podwórko MMA, gdyż zasiadał na tronie KSW. Dominował w dywizji półciężkiej i wygrał 6 mistrzowskich walk z rzędu. Od drugiej porażki z Philem de Friesem wszystko się zmieniło.

Po trzech przegranych odszedł z KSW i podpisał kontrakt z małą organizacją Seaside BattleS MMA, w której pokonał Antonio Zovaka i Jussi Halonena. Oba starcia zajęły mu łącznie… 46 sekund! Nie ma wątpliwości, że takie walki w ogóle nie powinny się odbyć, gdyż Narkun to zawodnik na całkiem innym poziomie.

Na tym nie koniec, gdyż stoczy starcie na kolejnej gali, ale problem w tym, że nie ma dla niego rywala. Federacja szuka przeciwnika przez Facebooka i opublikowała ogłoszenie z podpisem – Jesteś chętny stanąć Tomkowi na drodze do marzeń? Czy Tomasz Narkun dopisze 3-cie zwycięstwo w organizacji SBS i zostanie zawodnikiem UFC??? Przekonamy się 11 maja.

Sam Narkun uważa, że wygrane z takimi rywalami pomogą mu w dojściu do UFC. Innego zdania są kibice i środowisko sportowe, które zgodnie uważa, iż powinien walczyć dla lepszej federacji z mocniejszymi nazwiskami.

Jak się okazuje, miał taką szansę, ale jej nie wykorzystał. Prezes FEN Jakub Borowicz zdradził, że już pod koniec ubiegłego roku rozmawiał z Narkunem. Zasugerował jednak, że ten chciał dobierać rywali i finalnie nic z tego nie wyszło:

Rozmawiałem, ale… No ja będę mimo wszystko dobierał rywali zawodnikom – napisał na Twitterze, po czym dodał w innym komentarzu – Rozmawialiśmy w grudniu. Wybrali inną opcję.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments