Środa, 24 Kwietnia, 2024

Jóźwiak odbił piłeczkę! Odpowiedział szefowi KSW [WIDEO]

Opublikowane 23 lutego 2024, 14:09
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Paweł Jóźwiak odpowiedział na głośną wypowiedź jednego z szefów KSW. Martin Lewandowski stwierdził, że prezes FEN może potrzebować pomocy psychoterapeuty.

W miniony weekend ponownie doszło do sytuacji, gdy polscy fani MMA musieli wybierać pomiędzy galą KSW 91 w Czechach, a FEN 52 w Ostrowie Wielkopolskim. Po zakończeniu wydarzenia Paweł Jóźwiak powiedział, że według jego informacji kibice częściej oglądają wydarzenia jego organizacji, niż konkurencji.

Na te słowa odpowiedział Martin Lewandowski, który ma za i przed sobą naprawdę intensywny okres. Bacznie czuwa on bowiem nad galą EPIC, która odbędzie się w ten weekend. Szef KSW w rozmowie z InTheCagePL w mocnych słowach odniósł się do ostatnich wypowiedzi Jóźwiaka, wysyłając go między innymi do psychoterapeuty.

Oglądaj Adamek vs Khalidov w PPV za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Paweł Jóźwiak odpowiedział Martinowi Lewandowskiemu

Paweł Jóźwiak zbliża się do swojej kolejnej freakowej walki w federacji Clout MMA i pojawił się ostatnio na programie Roast. Prezes drugiej siły MMA nad Wisłą w rozmowie z Fansportu TV stwierdził, że nie wie dlaczego Lewandowski tak za nim nie przepada. Sugestię o wizycie u psychoterapeuty skontrował stwierdzeniem, że być może to sam Martin z czegoś takiego korzysta.

Widocznie uraził go mój ostatni wywiad, choć nic takiego tam nie powiedziałem. Powiedziałem jasno: z KSW poszła zadra o Charzewskiego, bo nie do końca uszanowali kontrakt i nasze relacje są nijakie. Nie wiem, co go tak zabolało, że mnie do psychoterapeuty wysyła. Może sam ma takiego, co jemu pomaga i chciał pomóc obawiając się o mnie?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments