Środa, 24 Kwietnia, 2024

Jóźwiak odsłania kulisy rozstania z FEN! Wyjaśnia, dlaczego nie jest już prezesem federacji

Fot. YouTube
Opublikowane 26 lutego 2024, 12:23
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Paweł Jóźwiak zabrał głos po tym, jak zakończył pracę w roli prezesa organizacji FEN. Zapewnia, że sam podjął taką decyzję. 

W sobotę pojawiło się oficjalne oświadczenie organizacji Fight Exclusive Night w sprawie funkcji prezesa. Miejsce Jóźwiaka zajął Jakub Borowicz, a zdaniem wielu osób jest to świetny ruch ze strony federacji, zwłaszcza po tym, jak Paweł wszedł do świata freak fightów.

 Z dniem 24.02.2024 Paweł Jóźwiak przestaje pełnić funkcję Prezesa Zarządu organizacji FEN. Pragniemy podziękować za wszystko, co zrobiłeś Pawle dla rozwoju naszej organizacji przez ostatnie 10 lat. Od tego momentu funkcję Prezesa FEN będzie pełnił Jakub Borowicz – mogliśmy przeczytać w oświadczeniu.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Jóźwiak komentuje zmiany w FEN

Internauci naciskali jednak na ujawnienie kulis tej decyzji. Głos postanowił więc zabrać sam Jóźwiak, który wyjaśnił, że wybrał freak fighty, zamiast dalszego kierowania organizacją. Od tego momentu skupia się przede wszystkim na kolejnych pojedynkach:

– Miał być jednorazowy występ na gali WOTORE, ale sporty walki stały się nieodłącznym elementem mojego życia, czego efektem jest moich 7 walk, które stoczyłem od Października 2022 roku. Z racji tego, że nie chciałbym łączyć profesjonalnego sportu z moimi występami podczas gal freakowych, podjąłem decyzję, że nie będę pełnił już funkcji Prezesa organizacji FEN. Skupiam się na treningach i walkach, a rolę Prezesa od tego momentu pełnił będzie Jakub Borowicz.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments