Środa, 24 Kwietnia, 2024

Więcej kibiców ogląda FEN niż KSW? Paweł Jóźwiak nie ma wątpliwości

Fot. YouTube
Opublikowane 21 lutego 2024, 09:35
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Paweł Jóźwiak mocno zszokował swoją wypowiedzią. Stwierdził bowiem, że jego federacja cieszy się lepszą oglądalnością niż konkurencja.

Relacje FEN i KSW nie są najlepsze, co z resztą widzą wszyscy fani MMA w Polsce. W ostatnim czasie pogorszyły się one jeszcze bardziej ze względu na transfery zawodników i mocne słowa Jóźwiaka, który odpalił się w rozmowie z dziennikarzami.

Zaatakował m.in. jednego z menedżerów, a także stwierdził, że przejście do KSW to zmarnowanie kariery, gdyż to właśnie FEN jest trampolina do UFC. Dodał, że w największej polskiej organizacji zostają jedynie zawodnicy, którzy myślą przede wszystkim o pieniądzach.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Jóźwiak o oglądalności KSW

Po raz kolejny Jóźwiak został zapytany o konflikt po gali FEN 52, która odbyła się w ten sam dzień, co KSW 91. Prezes dał jasno do zrozumienia, że nie zależy mu na współpracy. Uważa, że jest w dobrej sytuacji i gale jego organizacji mają lepszą oglądalność niż wydarzenia KSW.

– Przykro, że są kolizje, ale każdy ma swoje… Tak nie mamy ostatnio najlepszych relacji, poszła spina o Charzewskiego, bo KSW nie do końca uszanowało nasz kontrakt. Te relacje są teraz takie nijakie. Ja gale KSW oglądam, bo interesuję się tym sportem, ale nie rozmawiamy o terminach, mamy swoje rezerwacje – powiedział w rozmowie z InTheCagePL.

– Każdy patrzy na siebie. Z całym szacunkiem dla Viaplay finansowo oni na tym bardzo dobrze wyszli, ale oglądalność w Polsce nie jest jakaś mega. Więcej ludzi na antenach sportowych Polsatu ogląda gale FEN niż comiesięczną galę KSW. Po prostu tak jest i ja o tym wiem.

Odbierz kod PPV na KSW Epic: Adamek vs Khalidov!

Odbierz dostęp do nadchodzącej walki legend! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments