Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Rysiewski nie ma wątpliwości! Komentuje zmianę na stanowisku prezesa FEN

Fot. YouTube
Opublikowane 26 lutego 2024, 13:48
przez Przemek Krautz
3
2
Brak komentarzy

Dyrektor sportowy organizacji KSW skomentował zmiany, jakie zaszły u konkurencji. Przyznał, że zakończenie współpracy z Pawłem Jóźwiakiem to bardzo dobra decyzja.

W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się o byłym już prezesie FEN. Paweł Jóźwiak wzbudzał sporo kontrowersji za sprawą freak fightów, a chwilę przed galą Epic ponownie mocno wypowiedział się na temat organizacji KSW. Na jego słowa zareagował Martin Lewandowski, a także Wojsław Rysiewski.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Rysiewski komentuje zmiany w FEN

Coraz częściej w social mediach zaczęły pojawiać się opinie, że na stanowisku prezesa FEN powinno dojść do zmiany. Niespodziewanie w minioną sobotę organizacja przekazała, iż kończy współpracę z Pawłem Jóźwiakiem. Ten następnie dodał, że zamierza skupić się przede wszystkim na freakach i treningach.

W wywiadzie dla MMA-BNB sprawę skomentował Wojsław Rysiewski. Dyrektor sportowy KSW przyznał, że będzie to bardzo dobra zmiana dla FEN zarówno wizerunkowo, jak i sportowo. Nie ukrywa, że Jakub Borowicz to świetny matchmaker:

– To jest zmiana w dobrym kierunku. Nawet ja przez zęby muszę przyznać, że odkąd Jakub Borowicz zajmuje się matchmakingiem w FEN, to skok jakościowy jest duży. Jest porządek, jest logika. No i wizerunkowo to będzie tylko zmiana na plus. Życzę mu powodzenia.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments