Piątek, 24 Maja, 2024

Bagieta brutalnie znokautowany! Potężny backfist Daro Lwa! [WIDEO]

Opublikowane 14 kwietnia 2024, 01:16
przez Przemek Krautz
4
8
Brak komentarzy

Za nami co-main event gali Prime Show MMA 8. Na karcie walk pozostało jedynie starcie wieczoru pomiędzy Arkadiuszem Tańculą i Kasjuszem Życińskim.

W drugim najważniejszym pojedynku gali do akcji powrócił ulubieniec kibiców. Michał “Bagieta” Gorzelańczyk stoczył już 8 pojedynek w niecałe 2 lata. Do klatki wszedł z bilansem 5 zwycięstw i 2 porażek. Między innymi dwukrotnie wygrał z Jasiem Kapelą, czy też błyskawicznie poddał Tomasza Olejnika.

Jego rywalem był Dariusz Kaźmierczuk, czyli popularny “Daro Lew”, który dzięki freak fightom mógł poprawić swój bilans. W ubiegłym roku pokonał aż trzech rywali. Wygrał z “Ludwiczkiem”, Natanem Marconiem, a nawet znokautował “Disa”. Zakończy jednak karierę z ujemnym bilansem, gdyż na ten moment ma na koncie 4 zwycięstwa i 13 porażek.

RELACJA

RUNDA 1

Daro Lew posłał mocny low kick i szukał backfista. Bagieta niebezpiecznie skrócił dystans i zainkasował kilka uderzeń na głowę. Kaźmierczuk podszedł z obszernymi cepami, sięgnął zaraz low kickiem. Gorzelańczyk inkasuje kolejne kopnięcie i jeszcze backfist! Daro Lew atakuje i posłał Bagietę na deski. Darek posłał jeszcze kombinację, backfist i Bagieta został znokautowany!

Wynik walki: Daro Lew wygrał przez KO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
8
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments