Niedziela, 19 Maja, 2024

Tańcula z trudem przetrwał walkę! Don Kasjo wygrywa main event Prime 8 [WIDEO]

Opublikowane 14 kwietnia 2024, 01:45
przez Przemek Krautz
12
19
Brak komentarzy

Za nami main event gali Prime Show MMA 8. Włodarz federacji powrócił do swojej formuły i stoczył kolejny pojedynek bokserski.

W walce wieczoru oglądaliśmy w akcji Kasjusza Życińskiego, który zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Pomysł na takie zestawienie zrodził się na FAME 20, kiedy to “Don Kasjo” rzucił wyzwanie “Aroyowi”.

Panowie nie szczędzili sobie ostrych słów i w końcu zdecydowali na pojedynek. Bukmacherzy nie mieli wątpliwości, że starcie zwycięży Życiński ze względu na formułę oraz duże rękawice, do których powrócił po porażkach z Pawłem Tyburskim i Dominikiem Zadorą.

RELACJA

RUNDA 1

Tańcula szybko rozpoczął od pełnej ofensywy. Zasypał gardę Kasjusza ciosami, ale Don Kasjo niewiele sobie z tego zrobił. Życiński wywiera presję, ale sam posyła jedynie pojedyncze, choć celne, ciosy. Tańcula próbuje przebić gardę, ale Don Kasjo szybko go skontrował. Mocny prawy Kasjusza, Tańcula stracił już sporo tlenu.

RUNDA 2

Tańcula znów zaczął z serią ciosów, ale Don Kasjo dynamicznie go skontrował i nie przestawał pressować. Życiński zaganiał Arka na siatkę, gdzie bił wymęczonego oponenta kolejnymi ciosami. Tańcula szukał uderzeń “na doły”, ale wycieńczony szukał klinczu.

RUNDA 3

Tańcula zgłosił kontuzję ręki, ale nie poddał walki. Don Kasjo od razu podkręcił tempo, Arek szukał szansy w brudnym boksie. Tańcula na wstecznym i bez paliwa próbował urywać cenne sekundy i atakować ostatkami sił. Życiński robił zaś, co musiał, by wypunktować rywala.

RUNDA 4

Don Kasjo docisnął Tańculę do siatki, gdzie zasypał go gradem ciosów na “schaby”. Arek klinczuje, próbuje pressować Życińskiego, jak on go wcześniej. Kasjusz miał jednak wtedy pełen bak z paliwem, a on jedzie jechał jedynie na charakterze. Don Kasjo zły na rywala zamęczał go ciosami do ostatnich sekund.

Wynik walki: Kasjusz “Don Kasjo” Życiński wygrał jednogłośną decyzją sędziów!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
12
19
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments