Jóźwiak rozbija Japczana! Przerywa serię porażek i wygrywa na Prime 8 [WIDEO]

Opublikowane 14 kwietnia 2024, 01:01
przez Przemek Krautz
0
2

Jakub Piotrowicz, czyli popularny “Japczan” powrócił do klatki po bardzo długiej przerwie. Podczas gali Prime Show MMA 8 zmierzył się z Pawłem Jóźwiakiem.

Ostatni raz znany streamer bił się ponad 2 lata temu na gali FAME 13, kiedy to przegrał w pierwszej rundzie z Robertem Pasutem. Wcześniej, gdy jeszcze istniała organizacja High League, na pierwszej edycji pokonał “Bonusa BGC”.

We freakach Jóźwiak jest znacznie bardziej doświadczony, ale większość jego walk kończyła się porażkami. Na jednej gali pokonał Jacka Murańskiego i “Reda”. Pozostałe starcia przegrał, a jego bilans przed dzisiejszą galą wynosił 2-5.

RELACJA

RUNDA 1

Japczan zaczął od mocnych low kicków. Jóźwiak zebrał na gardę serię ciosów Piotrowicza. Jakub zaczął ciężko dyszeć, Jóźwiak wyprowadził front kick i kilka cepów. “Prezes” trafił lewym-prawym, zaraz Japczan poszukał swojej szansy. Piotrowicz cofnął się pod siatkę, a Jóźwiak zasypuje go gradem ciosów na koniec rundy.

RUNDA 2

Jóźwiak wyczekiwał ataków Piotrowicza, który zostawił sporo sił w poprzedniej rundzie. Japczan szukał lewego sierpa, Prezes padł na matę potknąwszy się o nogę rywala. Japczan kontynuował ofensywę, ale zaraz zainkasował ciosy Jóźwiaka. Prezes zaliczył nokdaun, a Japczan zgłosił wsadzenie palca w oko. Po chwili przerwy Jóźwiak rzucił się z szaleńczym atakiem zasypując Piotrowicza ciosami do kolejnego nokdaunu.

RUNDA 3

Potwornie zmęczony Japczan posyłał cepy zza podwójnej gardy, ale Jóźwiak usadził go krótkim sierpem. Piotrowicz nie wróci na nogi, Prezes wrócił na zwycięską ścieżkę.

Wynik walki: Paweł Jóźwiak wygrał przez TKO w 3. rundzie!