Wtorek, 21 Maja, 2024

Wrzosek czy Pudzianowski? Szpilka wskazał trudniejszego rywala!

Fot. YouTube
Opublikowane 30 kwietnia 2024, 11:14
przez Przemek Krautz
4
2
Brak komentarzy

Artur Szpilka zabrał głos przed nadchodzącym pojedynkiem. Przyznał, że Arkadiusz Wrzosek jest większym wyzwaniem niż Mariusz Pudzianowski.

Już 11 maja dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku. Starcie Szpilka vs Wrzosek oraz pozostałe walki organizacji KSW możesz obstawić w efortuna.pl. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy i obstawiaj gale KSW

Arkadiusz Wrzosek
VS
Artur Szpilka
1 1.32
2 3.4

Szpilka przed walką z Wrzoskiem

Szpilka do MMA przeszedł blisko 2 lata temu, jednak stoczył dopiero trzy starcia, gdyż zatrzymały go kontuzje. Pokonał innego pięściarza Siergieja Radczenkę, freak fightera Denisa Załęckiego oraz najmocniejszego z rywali Mariusza Pudzianowskiego.

Teraz jednak czeka go wyzwanie na całkiem innym poziomie. Zmierzy się z fenomenalnym stójkowiczem, który jest także bardzo wytrzymały i ma za sobą trudniejszych przeciwników. W rozmowie z Kanałem Sportowym Szpilka przyznał, że Wrzosek to większe wyzwanie niż Pudzianowski ze względu na dwa aspekty:

– Uważam, że tak, z racji dwóch rzeczy: młodość i bycia niepokonanym tak jak ja. To zawsze niesie z sobą walkę do końca. Coś takiego jest, że chcesz zawsze wygrać, nawet jakbyś nie miał siły, to jeszcze coś z siebie wykrzeszesz. Uważam go za trudniejszego zawodnika, a sama walka też pokaże, jak to będzie wyglądało. Może być tak, że będzie bardzo trudny. Może być tak, że… różnie może być.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO