Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Kolejny Brytyjczyk zadebiutuje w GROMDZIE! „Machine Gun” wchodzi do gry

Fot. GROMDA
Opublikowane 29 listopada 2023, 19:06
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już za kilka dni kolejna gala GROMDA, na której zobaczymy liczne debiuty. Dziś organizacja zaprezentowała kolejnego bijoka z Wysp Brytyjskich!

Już 1 grudnia odbędzie się GROMDA 15, a jej najważniejszym pojedynkiem będzie starcie mistrza Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem. Na kibiców dodatkowo czeka też wiele debiutów, jak np. występ „Popka”. Do ringu powracają również Bartłomiej „Balboa” Domalik, czy Mariusz „Mario” Kruczek. Dziś zaprezentowano kolejnego zawodnika!

Rudy KIMBO wchodzi do gry! GROMDA 15 już w PIĄTEK!

Rudobrody mistrz podwórkowych starć na gołe piąchy. MACHINE GUN wchodzi do gry! Brytyjski łamacz szczęk z konkretnym ulicznym obiciem i solidną rutyną w świecie walk na gołe pięści. Tutaj nie będzie wirtuozji, tańczenia czy szachowania z rywalem. Od pierwszej minuty agresja i ile pary w łapach…. czyli KIMBO Style. Czas sprawdzić rudego One-Punch Mickeya w brutalnym, podziemnym kręgu GROMDA – czytamy w zapowiedzi nowego bijoka.

GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG już 1 grudnia!

Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments