Źródło: GROMDA

GROMDA 15

GROMDA Fight Club, 1 grudnia, 19:00

GROMDA 15

Kibice walk na gołe pięści już na samym początku grudnia będą mieli swoje święto. GROMDA wraca z kolejną galą, na której dojdzie do wielu arcyciekawych pojedynków i starcia o pas mistrzowski!

Niekwestionowanym mistrzem organizacji 26 maja został Mateusz Kubiszyn. Popularny „Don Diego” zwyciężył w 5. rundzie z „Balboą”, tym samym zachowując perfekcyjny rekord bez porażki i udowadniając swoją pozycję w GROMDZIE. Jak sam zapowiedział, bardzo chętnie chciał się sprawdzić z Łukaszem Parobcem. „GOAT” odniósł dwie imponujące wygrane przed czasem i tym samym zapewnił sobie title shota.

Na grudniowej gali GROMDA 15 kolejny pojedynek stoczy też Bartłomiej Domalik, absolutny król nokautu w organizacji. Do tego fani nie mogą doczekać się debiutu „Popka”. Raper wziął się za siebie i po solidnym obozie w Zakopanem wyjdzie do charakterystycznego ringu 4×4 m!

GROMDA 15: Transmisja na żywo

Galę GROMDA 13 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

  Podoba Ci się ten artykuł?

  Zostaw ocenę
  6
  0
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments