Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Fabijański uciekł z klatki w walce wieczoru! Boxdel mocno o kompromitującej postawie aktora!

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 10 grudnia 2023, 08:39
przez Jakub Hryniewicz
0
4
Brak komentarzy

Były włodarz federacji FAME MMA „Boxdel” skomentował walkę wieczoru minionej gali. Michał Baron nie pozostawił suchej nitki na Sebastianie Fabijańskim.

Choć w pierwszych ogłoszeniach podano, iż galę FAME: Reborn zakończy walka Wardęga vs Fabijański, ostatecznie doszło do pojedynku 2 na 2. Do znanego aktora dołączony został Tomasz Olejnik, natomiast partnerem „Druida” był Wojciech Gola.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Takiego przebiegu starcia nikt nie mógł się spodziewać. Sebastian Fabijański już w 11 sekund padł na matę, gdzie nielegalny cios wyprowadził mu Wardęga. Niczego nie ujmując Sylwestrowi dalekie było to od brutalnego nokautu, a jednak aktor nie wrócił do pojedynku. Po kilkuminutowej interwencji lekarza zrezygnował on z dalszej walki, a „Druid” został zdyskwalifikowany.

Na Fabijańskiego już dużo wcześniej wylewane było wiadro pomyj. Sebastian ze swoim teamem wynegocjował sobie potężną stawkę, a łącznie w klatce spędził niewiele ponad 90 sekund.

Na Fabijańskiego już dużo wcześniej wylewane było wiadro pomyj. Sebastian ze swoim teamem wynegocjował sobie potężną stawkę, a łącznie w klatce spędził niewiele ponad 90 sekund.

Tym razem do tego grona dołączył były włodarz federacji FAME, „Boxdel”. Michał Baron zamieścił wpis na Twitterze nie ukrywając, że jest delikatnie „podchmielony”. W owym wpisie w ostrych słowach wypowiedział się na temat Fabijańskiego:

Ja już trochę wstawiony widzowie, pierwsze piwka od 2 miesięcy, wasze zdrowie na sam początek! Fabiś wyr…ałeś na hajs federacje, daj Olejnikowi sigmie trochę hajsu z Twojego kontraktu. Masz rekordowe 5 cyfr na sekundę biorąc pod uwagę, że średnio na walkę spędziłeś 30 sekund w klatce. Tomek, fajnie, że jak facet wyszedłeś, a Ty Sebek… Ty dobrze wiedziałeś, co chcesz zrobić już kiedy wychodziłeś do klatki. Motywowałem Cię, żebyś nie skasztanił i dał ludziom widowisko, szkoda, ale widocznie to nie dla ciebie. Wasze zdrówko czytający! – zakończył wpis na X „Bodel”.

Zobacz wywiady po gali FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO