Wtorek, 27 Lutego, 2024

WSTYD! Fabijański wyszedł z klatki po 11 sekundach! Skandal w walce wieczoru [WIDEO]

Opublikowane 10 grudnia 2023, 01:18
przez Jakub Hryniewicz
0
19
Jeden komentarz

Walką wieczoru gali FAME: Reborn był pięściarski pojedynek 2 na 2. Sylwester Wardęga i Wojciech Gola starli się z Sebastianem Fabijańskim i Tomaszem Olejnikiem.

Za nami walka wieczoru FAME: Reborn. Na samym początku organizacja ogłosiła, iż Sebastian Fabijański zmierzy się w nim z Sylwestrem Wardęgą. Na dosłownie kilka dni przed galą doszło jednak do sporej roszady i do obu panów dołączono po jednym zawodniku.

Kliknij i oglądaj FAME: Reborn w PPV!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie FAME-19-PPV-BANER.jpg

Tym samym Sebastian Fabijański wystąpił w parze z „legendą” freak fightów, Tomaszem Olejnikiem. Obaj panowie mieli ujemny bilans, choć partner aktora mógł pochwalić się jedną wygraną w karierze. To samo mógł powiedzieć o sobie Wojciech Gola, który dołączył do Sylwestra Wardęgi. Dla włodarza FAME było to pierwsze starcie od gali z numerem 7.

FAME: Wardęga & Gola vs Fabijański & Olejnik – RELACJA

RUNDA 1

Olejnik natychmiast ruszył na Wojtka Golę, ale w równoległym starciu Fabijański – Wardęga Sebastian położył się na matę! Do klatki wkroczył lekarz, który skonsultował się z aktorem. Po powtórce widać, że Wardęga wyprowadził cios w parterze! Sebastian mimo długiego czasu sygnalizuje, że nie jest w stanie powrócić do walki i rezygnuje z walki! Tym samym zdyskwalifikowany zostaje Sylwester Wardęga, a wszystko zakończy starcie Gola vs Olejnik!

„WG” schował ręce, ale Olejnik ruszył na włodarza FAME, po czym padł na matę po serii ciosów. Gola posyła potężne sierpy, dwa lewe i prawy, zaraz kolejne i pada Tomasz Olejnik, a narożnik poddaje „legendę” freak fightów!

Wynik walki: Wojciech Gola wygrał w walce wieczoru!

Zobacz wywiady po FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
19
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Fabijański uciekł z klatki w walce wieczoru! Boxdel mocno o kompromitującej postawie aktora! – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
2 miesięcy temu

[…] brutalnego nokautu, a jednak aktor nie wrócił do pojedynku. Po kilkuminutowej interwencji lekarza zrezygnował on z dalszej walki, a „Druid” został […]

WIDEO