Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Mistrz UFC wskazał kolejnego rywala. Odpowiedział na zarzuty: “Nie odmówiłem rewanżu, bo…”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 maja 2024, 14:35
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Mistrz wagi piórkowej UFC odrzucił propozycję rewanżu? Takie wieści przekazał komentator organizacji, Joe Rogan. Na jego słowa zareagował sam zainteresowany.

Przed kilkoma miesiącami Ilia Topuria zdetronizował Alexandra Volkanovskiego i został nowym mistrzem kategorii piórkowej. Australijczyk natychmiast upomniał się o rewanż i zdawało się, że ze względu na jego osiągnięcia w dywizji zostanie mu on przyznany.

Tymczasem w ostatnim odcinku podcastu Joe Rogan Experience gospodarz programu i komentator UFC przekazał, iż Gruzin z hiszpańskim paszportem miał odmówić takowego pojedynku:

Nie wiem, z kim Topuria chce się teraz zmierzyć. Wydaje mi się, że czuje się w pozycji, że jest mistrzem i to do niego należy ostateczna decyzja. Wiem, że odrzucił propozycję walki na UFC 305, odrzucił rewanż z Volkanovskim.

Topuria odmówił walki? Odpowiedział na słowa komentatora UFC

Na reakcję niepokonane Ilii Topurii nie trzeba było długo czekać. Mistrz wagi piórkowej odpowiedział Roganowi na portalu X (dawniej Twitter). “El Matador” zdradził, że nie odmówił żadnego rewanżu, gdyż taka propozycja nie padła.

Topuria przy okazji wskazał swojego potencjalnego kolejnego rywala. Na tegoż namaścił Maxa Hollowaya i zasugerował, że chciałby walki z tytułem Baddest Motherf*cker w stawce.

Nigdy w życiu nie odmówiłem rewanżu z Alexem, bo UFC nigdy nie oferowało mi tej walki. Mówiłem wielokrotnie, chcę być pierwszym, który znokautuje Hollowaya. Prosta sprawa: Chcesz walczyć? Odpowiedź brzmi tak, bez dyskusji. Przynieś mój pas i poduszkę – zakończył wpis “El Matador”, nawiązując do pasa BMF i wspominanego nokautu na Hawajczyku.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO