Niedziela, 19 Maja, 2024

Kowalkiewicz przed walką na UFC 301. Wskazała przewagę nad rywalką!

fot. YouTube
Opublikowane 2 maja 2024, 10:26
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już w ten weekend Karolina Kowalkiewicz powróci do oktagonu największej organizacji MMA na świecie. Na kilka dni przed UFC 301 Polka zabrała głos na temat rywalki.

Galę UFC 301 wraz z pojedynkiem Kowalkiewicz vs. Lucindo obstawicie na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Na start czeka na Was znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymacie darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Wam środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na UFC 301

Karolina Kowalkiewicz
VS
Iasmin Lucindo
1 3.4
2 1.32
1 13
2 1.01

UFC 301: Kowalkiewicz o rywalce

38-letnia Polka nie poddała się po passie pięciu porażek z rzędu i obecnie znajduje się na fali czterech kolejnych wygranych. Już ostatnim pojedynku mierzyła się z 11 lat młodszą Dianą Belbitą. Tym razem różnica wieku między Karoliną Kowalkiewicz, a Iasmin Lucindo jest jednak jeszcze większa.

Jest młodsza ode mnie o 16 lat. To bardzo młoda i utalentowana zawodniczka, która notuje bardzo szybki progres. Dla mnie to spore wyzwanie – powiedziała Polka w rozmowie z MMA Junkie.

Kowalkiewicz z szacunkiem wypowiada się o Brazylijce, która w samym oktagonie ma rekord 2-1. Karolina podkreśliła jednak, że ona sama mierzyła się z większymi nazwiskami i właśnie w swoim doświadczeniu upatruje szans:

Jest bardzo niebezpieczna, ale jestem od niej bardziej doświadczona. Mamy podobne bilanse, natomiast nie walczyła jeszcze z wielkimi nazwiskami. Ja walczyłam z czteroma lub pięcioma mistrzyniami. Rywalizowałam z wielkimi zawodniczkami na wielkich galach. To jest moja przewaga.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO