Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Błachowicz uważa, że jest lepszy od Pereiry. Chce jeszcze raz zawalczyć z Brazylijczykiem

Fot. YouTube
Opublikowane 8 maja 2024, 16:13
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jan Błachowicz zabrał głos w sprawie powrotu do klatki. Były mistrz chciałby ponownie zmierzyć się z Alexem Pereirą i uważa, że zasłużył na rewanż.

“Cieszyński Książę” zmierzył się z “Poatanem” podczas UFC 291. Starcie było bardzo bliskie i zakończyło się niejednogłośną decyzją na korzyść Brazylijczyka, chociaż zdaniem wielu zwyciężył Polak. Od tamtego czasu nie oglądaliśmy Błachowicza w akcji, gdyż zatrzymały go kontuzje.

Pereira natomiast znokautował Jiriego Prochazkę i w pierwszej obronie tytułu szybko rozprawił się z Jamahalem Hillem. Teraz zastanawia się nad przejściem kategorię wyżej, żeby spróbować sięgnąć po tytuł wagi ciężkiej.

W ostatnim wywiadzie dla Fanatics View Błachowicz skomentował ostatnie zwycięstwo byłego rywala. Uważa, że swoją walką zasłużył na rewanż i chce ponownie zmierzyć się z Pereirą. Jako jedyny w kategorii półciężkiej nie został znokautowany przez “Poatana” i był naprawdę blisko wygranej.

– Jest lepszy od Jamahala, ale nie jest lepszym zawodnikiem ode mnie. Uważam, że zasłużyłem na rewanż. Pokazałem to w naszej walce. Cały czas uważam, że zwyciężyłem nasz pojedynek, ale sędziowie wiedzieli to inaczej. Myślę, że wygrałem i zapracowałem na rewanż. Znokautował każdego, ale nie znokautował mnie. Jak wrócę, mogę zmierzyć się z nim jeszcze raz.

Kto wygrałby rewanż?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO