Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Starcie pięściarza z kickbokserem? Wrzosek reaguje na komentarze przed XTB KSW 94

Fot. YouTube
Opublikowane 2 maja 2024, 10:13
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Wrzosek odpowiedział na słowa fanów, którzy upraszczają jego pojedynek z Arturem Szpilką.

Po wielu miesiącach kibice MMA doczekają się w końcu hitowego starcia Wrzosek vs. Szpilka. Fighterzy kategorii ciężkiej zmierzą się w jednej z głównych walk gali XTB KSW 94, która odbędzie się już 11 maja.

Pojedynek obstawisz u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

Arkadiusz Wrzosek
VS
Artur Szpilka
1 1.32
2 3.4

XTB KSW 94: Wrzosek o walce ze Szpilką

Patryk Prokulski z redakcji TVP Sport skonfrontował Wrzoska z jego niedawną wypowiedzią o fanach, którzy uważają, że jego starcie z Arturem Szpilką będzie konfrontacją kickboksera z pięściarzem. Zawodnik Uniq Fight Club podtrzymał swoje stanowisko:

– To zdecydowanie jest błędne upraszczanie, że “ja mam mocne kopnięcia, Artur ma mocne ciosy”, bo to nie jest walka w boksie, ani kickboxingu. To jest MMA, tu dochodzi tyle rzeczy dookoła, że i mi i Arturowi będzie ciężko robić to, co robimy całe życie.

To jest upraszczanie, to jest… Wiesz, to jest pole dla takich kibiców, którzy nie trenują, nie biją się, nie walczyli nigdy w MMA, kickboxingu ani boksie, a potem nie widzą w MMA tych różnic. Mogą sobie teraz podywagować, pogadać, popisać jakieś komentarze, porobić predykcje na ten pojedynek.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO