Piątek, 19 Lipca, 2024

Natan zmasakrowany w pierwszej rundzie! Kibice wygwizdali go po brutalnej porażce z Polakiem [WIDEO]

Opublikowane 10 grudnia 2023, 00:16
przez Jakub Hryniewicz
6
17
3 komentarze

Przyszedł czas na kolejną walkę, przed którą atmosferę można było kroić nożem! Na FAME: Reborn zmierzyli się Adrian “Polak” Polański i Natan Marcoń.

Ten konflikt, jak i wiele innych, został mocno rozdmuchany przez samego „Boga Estetyki”. Młody zawodnik miał zmierzyć się z „Maślaną”, jednak federacja postanowiła zamieszać w karcie walk FAME: Reborn. Marcoń „Polak” zostali zestawieni w parze, a Natan na Face 2 Face w przeddzień gali doszło do ogromnej awantury.

Kliknij i oglądaj FAME: Reborn w PPV!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie FAME-19-PPV-BANER.jpg

Koniec końców “Bóg Estetyki” mimo drobnego urazu zgodził się wystąpić na gali. Freak fighter po dwóch porażkach z rzędu odkuł się szybko kończąc “Hejtera” w K-1. W tej formule też zaczął się pojedynek z “Polakiem”, a walka w połowie zmieniona została na MMA. To zdecydowanie premiowało Adriana Polańskiego, który swego czasu był mistrzem Fame MMA.

FAME: Natan vs Polak – RELACJA

RUNDA 1

Polak szybko zaczął od low kicka, Natan ruszył z ciosami, ale zaraz oberwał mocną kontrą! Adrian dużo kopie, Marcoń zdaje się doznał kontuzji nogi. Dużo ciosów wyprowadza Polak, który nie boi się wymian w krótkim dystansie. Natan stracił dużo tlenu, Polański cały czas okopuje rywala, który ledwo stoi na prawej nodze. Polak uporczywie kopie, sięga jeszcze głowy u liczony jest Marcoń! Natan nie daje rady ustać na nogach i sędzia Jarosz kończy walkę!

Wynik walki: Polak wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Zobacz wywiady po FAME: Reborn.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
6
17
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Podsumowanie FAME: Reborn na żywo! Ogromna kompromitacja Fabijańskiego. Lekcja pokory Natana Marconia [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
7 miesięcy temu

[…] Kapitalnie w klatce zaprezentowali się „Ferrari” i „Daro Lew”, którzy z łatwością pokonali swoich rywali. Kibicom zaimponował też „Greg” z X’a, który poddał dużo cięższego „Maślanę”. Z kolei w pełnym złej krwi starciu „Polak” zmasakrował Natana Marconia. […]

trackback
Denis POTĘŻNYM faworytem w walce z Natanem! Znamy kursy na starcie Załęcki vs Marcoń – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
6 miesięcy temu

[…] często go zaczepiającym Natanem Marconiem. „Bóg Estetyki” swoją ostatnią walkę przegrał w 1. rundzie, dodatkowo pogłębiając kontuzję […]

trackback
Natan od razu odklepuje! Labryga wskoczył do klatki! Wielka awantura [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
6 miesięcy temu

[…] otrzymał z nim walkę. „Bóg Estetyki” zaliczy szybki powrót do klatki po tym, jak doznał brutalnej porażki w starciu z „Polakiem”. Jak i wtedy, tak i do „Bad Boya” wychodził z […]

WIDEO