Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Kołecki mocno o zawodowcach we freakach! Wyjaśnia, dlaczego federacje ściągają sportowców! [WIDEO]

Fot YouTube
Opublikowane 11 grudnia 2023, 15:22
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Szymon Kołecki w mocnych słowach wypowiedział się na temat angażu Tomasza Adamka i innych zawodowych sportowców przez freakowe organizacje. Jego wypowiedź na pewno odbije się szerokim echem.

Organizacje freakowe już od wielu lat działają na polskim rynku i często kuszą większymi stawkami zawodowych sportowców. W największej federacji Fame MMA walczyli już Norman Parke, Borys Mańkowski, czy ostatnio Michał Pasternak.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl

Odbierz 3x zakład bez ryzyka do 100zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 zł!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kołecki ostro o sportowcach we freak fightach

Michał Tuszyński poruszył ten temat w wywiadzie z Szymonem Kołeckim. Złoty medalista igrzysk olimpijskich w podnoszeniu ciężarów uważa, że federacje freakowe zatrudniają zawodowców, by przysłonić to, czym gale są promowane na konferencjach i innych programach.

Pukają do sportowców po to, żeby autoryzować ten chlew, który się tam dzieje na konferencjach, galach i konfrontacjach. Aby autoryzować te wydarzenia nazwiskami takich ludzi, jak wspomniałeś – Tomek Adamek, Borys Mańkowski. Oni są tam potrzebni po to, żeby nikt im nie zarzucił, że promują tylko tego typu zachowania – powiedział Kołecki. Porównał też „rolę” w federacji Adamka w porównaniu do freakowych zawodników. Pełną wypowiedź znajdziecie w powyższym materiale.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO