Piątek, 12 Lipca, 2024

Krzysztof Stanowski wbija mocną szpilkę w Najmana! Skomentował kompromitację Fabijańskiego

Fot. YouTube/FAME MMA
Opublikowane 12 grudnia 2023, 09:31
przez Przemek Krautz
4
2
Brak komentarzy

Krzysztof Stanowski skomentował kompromitujący występ Sebastiana Fabijańskiego, który miał zawalczyć w main evencie gali FAME: Reborn.

Aktor zawiódł wszystkich kibiców po raz trzeci z rzędu. Tym razem jednak przekroczył wszelkie granice i wyszedł z klatki już po 11 sekundach. Wyraźnie nie chciało mu się dalej walczyć i chciał jak najszybciej opuścić oktagon oraz udać się do szatni.

Łącznie w trzech walkach spędził w klatce 93 sekundy i zaliczył trzy błyskawiczne porażki. Zarobił jednak na nich gigantyczne pieniądze i fani nie mają wątpliwości, że podczas ostatniej gali wyszedł jedynie po wypłatę. Jak przyznał sam “Boxdel”, jest to najbardziej przepłacony zawodnik w historii FAME MMA.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Stanowski zabrał głos po FAME: Reborn

Wiele osób krytycznie wypowiedziało się na temat Fabijańskiego, nie szczędząc mocnych słów pod jego adresem. Inaczej na całą sprawę spojrzał Krzysztof Stanowski, który wykorzystał okazję, by wbić szpilkę w Marcina Najmana:

– Walk nie oglądam, ale obserwując media społecznościowe, to chyba Sebastian Fabijański wygenerował największe emocje. A jako że to właśnie za emocje się płaci, można zaryzykować stwierdzenie, że zarobił na swoją pensję.

– Wprawdzie plan miał zapewne taki, by zarobić na nią poprzez manifestację męskości i siły, a wyszedł trochę na p**dę, ale koniec końców dostarczył produkt: wykreował postać, z której ludzie się śmieją, drwią i której nie lubią.

– Zgaduję, że takie postaci też są w tego typu rozrywce potrzebne. Nie planował nią być, wyszło samo, niestety się znajmanił, ale na szczęście ma powrót do tego, w czym jest dobry, czyli aktorstwa. Czego mu życzę.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO