Środa, 24 Lipca, 2024

Alan i Ferrari przesadzili!? Ostra wymiana zdań w programie na żywo [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 23 stycznia 2024, 11:37
przez Przemek Krautz
4
9
Brak komentarzy

Za nami program Cage przed galą FAME 20, podczas którego doszło do mocnej awantury pomiędzy skłóconymi freak fighterami.

Już 10 lutego do klatki powróci Alan Kwieciński, który zmierzy się z Michałem Pasternakiem. Panowie będą mieli okazję sporo sobie wyjaśnić, gdyż nie raz dochodziło pomiędzy nimi do mocnego spięcia. Kibiców jednak w ostatnim czasie interesuje całkiem inny konflikt.

Całą uwagę skupiła na sobie zła krew pomiędzy “Alanikiem” i Amadeuszem Roślikiem. Pierwszy z zawodników od dawna stara się o pojedynek, jednak “Ferrari” w ogóle nie jest zainteresowany walką i jedynie wbija w Kwiecińskiego szpilki na wywiadach.

Tym razem zawodnicy FAME mieli okazję na telefoniczną konfrontację na żywo podczas programu. Jednemu i drugiemu puściły nerwy, a fani uważają, że przesadzili, kierując pod swoim adresem zbyt mocne słowa.

Freak fighterzy się odpalili, a “Ferrari” oświadczył, że przy pierwszej lepszej okazji zaatakuje Alana. Nie ma jednak zamiaru dawać mu walki w klatce. Fragment wymiany zdań znajdziesz poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
9
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO