Czwartek, 18 Lipca, 2024

Alan Kwieciński mocno o konflikcie z Wampirem! “On tak jak Denis…” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 23 stycznia 2024, 10:13
przez Przemek Krautz
0
3
Brak komentarzy

Alan Kwieciński nie szczędzi ostrych słów pod adresem swojego przeciwnika. Po raz kolejny wbił szpilki w Michała Pasternaka po wczorajszym programie Cage.

Podczas gali FAME 20 dojdzie do długo wyczekiwanego starcia pomiędzy “Alanikiem” a “Wampirem”. Panowie mają już od dłuższego czasu mocny konflikt i nie zamierzają gryźć się w język. Obraźliwe słowa padają z jednej oraz drugiej strony, a walka bez wątpienia dostarczy ogromnych emocji.

Przy okazji wczorajszego wywiadu dla fansportu.pl Kwieciński został zapytany o to, jak w ogóle zrodził się ten konflikt. Najprawdopodobniej wszystko zaczęło się od słów Alana pod adresem Mirosława Oknińskiego.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Alan uderza w Pasternaka

Rozpoczęła się wówczas wojna pomiędzy zawodnikiem FAME i Akademią Sportów Walki Wilanów, a za trenerem jako pierwszy wstawił się Cezary Oleksiejczuk. Z czasem kolejni podopieczny Oknińskiego wdawali się w konflikt z Alanem.

Zdaniem Kwiecińskiego było jednak inaczej i uważa on, że Pasternak zachował się podobnie jak Denis Załęcki. Już wcześniej zarzucał “Bad Boyowi”, iż ten wykrzyczał sobie walk, dzięki czemu wszedł do świata freak fightów.

To jest taki piz…elec, że on się przy…ał do mnie tak jak kiedyś Denis Załęcki. Kiedyś Denis z igły widły zrobił – stwierdził Alan, po czym dodał o Pasternaku Szczekał tą łysą pałą i sobie wyszczekał, no i taki konflikt powstał.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO