Piątek, 12 Lipca, 2024

Alan odpowiada na krytykę! Komentuje wypadnięcie z FAME 20: “Nie boję się nikogo”

Fot. YouTube
Opublikowane 24 stycznia 2024, 12:24
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Alan Kwieciński zabrał głos po tym, jak federacja ogłosiła, że nie zawalczy na najbliższej gali. Zapewnia, iż nie wystraszył się swojego rywala.

“Alanik” podczas gali FAME 20 miał zmierzyć się z Michałem Pasternakiem. Trwający od dłuższego czasu konflikt miał zostać wyjaśniony w pojedynku na zasadach K-1, do którego finalnie nie dojdzie. Miejsce Kwiecińskiego zastąpi Norman Parke, a formuła została zmieniona na MMA.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kwieciński odpowiada na komentarze

W social mediach pojawiło się wiele komentarzy pod adresem Alana. Kibice zarzucają mu, że wystraszył się walki z Pasternakiem i postanowił zrezygnować z pojedynku. Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź freak fightera. Pod wpisem FAME zamieścił taki komentarz:

– Absolutnie się nie obsrałem. W życiu nikogo się nie boję. Ta walka się odbędzie na pewno w tym półroczu. Zostaje przeniesiona na następną galę! – Następnie oświadczył, że opublikuje papiery potwierdzające jego kontuzję więzadeł.

Na Instastories udostępnił dokumentację medyczną. Przekazał, że gdyby z urazem wyszedł do walki, mógłby doprowadzić do poważnej kontuzji, która wykluczyłaby go na długi okres:

Ja chciałem nawet z takim kolanem wyjść, ale nie daj Boże, zerwałoby się całkiem to rok z głowy. Nie boję się, tak więc do zobaczenia, jak najszybciej. Wrócę silniejszy!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO