Czwartek, 18 Lipca, 2024

Alan pomówił Ferrariego? Tłumaczy się ze swoich słów!

Fot. YouTube
Opublikowane 25 stycznia 2024, 11:11
przez Jakub Hryniewicz
0
2
Brak komentarzy

Alan Kwieciński sprostował swoją wcześniejszą wypowiedź na temat wcześniejszej afery z udziałem Amadeusza “Ferrariego” Roślika.

“Alanik” 10 lutego podczas FAME 20 miał stoczyć wyczekiwany pojedynek z Michałem Pasternakiem. Ostatecznie jednak kontuzja, jakiej doznał na jednym z treningów okazała się być na tyle poważna, że Kwieciński wypadł z rozpiski, a zastąpił go Norman Parke.

Wiadomości dotyczące urazu padły na programie Cage, gdzie też doszło do kolejnej ostrej wymiany zdań między Alanem, a “Ferrarim”. To kolejny trwający od dawna konflikt, który “Alanik” chciałby zwieńczyć pojedynkiem w klatce.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Niestety Amadeusz Roślik jest na “nie”. Jak powiedział dzwoniąc do studia, nie ma zamiaru dawać walki człowiekowi, który go pomawiał. Chodzi o jedną z wcześniejszych wypowiedzi Kwiecińskiego, który przy okazji afery maczetowej medialnego oponenta zarzucił mu, że ten również miał grozić komuś nożem.

Blisko 2 lata od tego Alan postanowił sprostować swoje słowa. W wywiadzie dla MMA – Bądź na bieżąco przyznał, że nie było go na miejscu zdarzenia, więc być może przekazał nieprawdziwe informacje.

Jeżeli chodzi o to, co powiedział odnośnie walki… OK, spotkałem się z takim chłopakiem i powiedział mi, że też nie wie, co tam się zdarzyło, mnie tam nie było. I prostuję: być może to było pomówienie. Nie było mnie tak, nie widziałem, prostuję to oficjalnie, że być może to było pomówienie.

Alan dodał też, że nie ma za co przepraszać i jego zdaniem takie sprostowanie wystarczy. “Ferrari” zaznaczył, że po przeprosinach dojdzie do pojedynku. Czy takie słowa padną z ust Kwiecińskiego? Przekonamy się na kolejnych programach i konferencjach.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO