Wtorek, 23 Lipca, 2024

FAME cały czas robi świetne wyniki! Ostatnia gala sprzedała ogromną liczbę PPV

Fot. FAME
Opublikowane 25 stycznia 2024, 15:11
przez Przemek Krautz
2
0
Brak komentarzy

Rzecznik federacji FAME zabrał głos w sprawie nadchodzącej jubileuszowej gali. Zdradził, jaka sprzedaż PPV byłaby zadowalająca.

10 lutego w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się FAME 20. W main evencie gali dojdzie do wielkiego powrotu “Don Kasjo”, który zmierzy się z “Boxdelem”. Zobaczymy również 8-osobowy turniej, którego stawka jest nagroda główna w wysokości aż 2 mln złotych.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla Artura Przybysza rzecznik FAME Michał Jurczyga został zapytany o sprzedaż PPV. W ostatnim czasie często mówi się o przesycie we freak fightach, zbyt wielu galach i coraz mniejszym zainteresowaniu.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

W rzeczywistości federacja FAME ciągle robi imponujące wyniki, sprzedając gigantyczną liczbę dostępów. Przy okazji ostatniej gali było to około 410 tysięcy. Do rekordu jednak sporo brakowało, gdyż wynosi on aż 550 tysięcy PPV.

Natomiast jeśli chodzi o jubileuszową galę, Jurczyga przyznał, że zadowalającym wynikiem byłoby sprzedanie około 450 tysięcy transmisji:

– Ostatnio było 400 z hakiem, pod 410. Trudno o te założenia. Żeby je realnie pokazać, musisz zobaczyć wyświetlenia wszystkich programów. Jakby było trochę więcej, niż ostatnio byłoby git. 450 byłoby super. Rekord to jest 550. Myślę, że turniej i tak przyciągnie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO