Wardęga podbijał stawkę po Pandora Gate!? Szef FAME odsłania kulisy negocjacji!

Fot. YouTube
Opublikowane 9 lutego 2024, 21:42
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Krzysztof Rozpara został wywołany na scenę podczas programu F2F. Jako włodarz FAME skomentował negocjacje z Sylwestrem Wardęgą.

Za nami ceremonia ważenia i face-to-face pomiędzy zawodnikami, po których odbył się również program z udziałem Kasjusza Życińskiego. Najpierw skonfrontował się on z Sylwestrem Wardęgą, a następnie ze swoim rywalem „Boxdelem”.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Rozpara ujawnia kulisy negocjacji

„Don Kasjo” wystosował wiele mocnych zarzutów pod adresem obu panów i jeszcze przed samą galą FAME 20 mógł wszystko z nimi wyjaśnić. W trakcie wymiany zdań poruszony został m.in. temat Pandora Gate i tego, że Wardęga wykorzystywał swoje zasięgi dla podbicia stawki w federacji.

YouTuber zapewniał, że to nie prawda i próbował odpowiedzieć na zarzuty Życińskiego. Całą sprawę wyjaśnił były prezes i jeden z włodarzy Krzysztof Rozpara, który zdradził, jak wyglądy rozmowy przy okazji spotkania w siedzibie GOATS:

– Nie mogę powiedzieć, że handlowałeś Pandorą, natomiast rozmawialiśmy o tym i mówiłeś, że teraz masz znacznie większe wyświetlenia. Mieliśmy spotkanie, przyjechałem ja z Rafałem i rozmawialiśmy o walce. Zapytaliśmy cię, za ile chcesz zawalczyć. Rozmawialiśmy o twoich zasięgach i to ty podkreślałeś, jaka jest teraz twoja wartość. Ja nie powtórzę słowo w słowo. Było pytanie z naszej strony, za ile jesteś skłonny zawalczyć teraz.

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO