Boxdel w strachu przed FAME 20? Don Kasjo zapowiada szybki nokaut! [WIDEO]

Fot. FAME
Opublikowane 10 lutego 2024, 11:43
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

„Don Kasjo” jest bardzo pewny siebie przed walką na FAME 20. Po ostatniej konferencji zapowiedział, że skończy „Boxdela” przed czasem.

Kasjusz Życiński w wielkim stylu powraca do federacji FAME. Bez wątpienia robi największe dymy i przyciąga ogromne zainteresowanie kibiców swoimi konfrontacjami słownymi z Sylwestrem Wardęgą czy rywalem Michałem Baronem.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

„Don Kasjo” zapowiada nokaut

Z całą pewnością wyjdzie do klatki z ogromną przewagą mentalną. „Boxdel” bowiem musi mierzyć się z ogromną krytyką ze strony kibiców, dawnych kolegów, czy nawet byłego trenera Przemysława Szyszki. Nie pomaga mu również to, że jako jedyny nie zmieścił się w limicie wagowym.

„Don Kasjo” w rozmowie z fansportu.pl po programie F2F przyznał, że dawno nie widział tak wystraszonego rywala. Jest przekonany, że z łatwością pokona go przed czasem:

– Z daleka chyba słabo widzisz. Widać duży strach. Ludzie przed monitorami również to zauważyli. Ma taką kupę w majtach, że dawno takiej nie widziałem. Mam nadzieję, że go nie zlekceważę, ale nawet jak go zlekceważę, to mi nic nie zagrozi. Powinno się skończyć w pierwszej, max w drugiej rundzie.

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO