Josef Bratan demoluje Polaka w pierwszej rundzie! Potężne nokdauny! [WIDEO]

Opublikowane 10 lutego 2024, 22:13
przez Przemek Krautz
0
9
Brak komentarzy

Za nami ćwierćfinały pojedynek turnieju FAME 20. Wiemy, jaki zawodnik awansował do kolejnego etapu i nadal walczy o ogromne pieniądze.

Na jubileuszową galę federacja przygotowała wiele ciekawych zestawień. Zobaczymy m.in. pojedynek Normana Parke z Michałem Pasternakiem, walkę Natana Marconia z Piotrem Szeligą, czy też „Boxdela” z powracającym do FAME „Don Kasjo”.

Po raz pierwszy odbędzie się również turniej, w którym udział bierze 8 zawodników. Mierzą się oni o nagrodę w wysokości 2 milionów złotych. W dwóch pierwszych starciach zawodnicy walką tylko jedną 5-minutową rundę, a w finale jest to zwykły pojedynek 3×3 minuty.

Pary turniejowe zostały wybrane podczas oficjalnego losowania i tak wyglądają zestawienia ćwierćfinałowe Tańcula vs „Wiewiór”, „Polak” vs Josef Bratan, Malczyński vs „Filipek” i „Ferrari” vs „Krycha UFC”.

RELACJA

RUNDA 1

Josef Bratan szybko zaatakował frontami, Polak również kopnięciami szukał skrócenia dystansu. Raper szybko ruszył po głowę Adriana, który postraszył go ciosem w kontrze. Mamy w końcu skrócenie dystansu, Polański dobrze się odnajduje w tym fragmencie. Ruszył z atakiem Polak, ale Josef Bratan nokdauje go potężnym uderzeniem! Adrian teraz musi zaatakować, atakuje obszerną i potężną serią lewy-prawy. Poleciał z otwartą szczęką Polański i znów wylądował na deskach po prostym. Raper GM2L bliski wygranej, nie obawia się on awantury przeciwnika. Mocne kopnięcie Polańskiego, któremu uciekają kolejne cenne sekundy. I kolejny prawy prosty Josefa Bratana, który wygrywa walkę przed czasem!

Wynik walki: Josef Bratan wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
9
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO