Malczyński awansuje do półfinału! Trzy nokdauny w jednej rundzie [WIDEO]

Opublikowane 10 lutego 2024, 22:00
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami ćwierćfinały pojedynek turnieju FAME 20. Wiemy, jaki zawodnik awansował do kolejnego etapu i nadal walczy o ogromne pieniądze.

Na jubileuszową galę federacja przygotowała wiele ciekawych zestawień. Zobaczymy m.in. pojedynek Normana Parke z Michałem Pasternakiem, walkę Natana Marconia z Piotrem Szeligą, czy też „Boxdela” z powracającym do FAME „Don Kasjo”.

Po raz pierwszy odbędzie się również turniej, w którym udział bierze 8 zawodników. Mierzą się oni o nagrodę w wysokości 2 milionów złotych. W dwóch pierwszych starciach zawodnicy walką tylko jedną 5-minutową rundę, a w finale jest to zwykły pojedynek 3×3 minuty.

Pary turniejowe zostały wybrane podczas oficjalnego losowania i tak wyglądają zestawienia ćwierćfinałowe Tańcula vs „Wiewiór”, „Polak” vs Josef Bratan, Malczyński vs „Filipek” i „Ferrari” vs „Krycha UFC”.

RELACJA

RUNDA 1

Filipek rusza do przodu, wywiera presję na Malczyńskim, który jest na to przygotowany. Mocno bije Dawid długim prostym i trafił zaraz mocnym podbródkiem! Filip wraca przed „10” w liczeniu, Malczyński celnie bije pojedynczymi i bardzo mocnymi ciosami. Marcinek próbuje się odgryzać, wyprowadza prawy cross, ale otwiera się na uderzenia w kontrze. Dobry zryw freestylera, ale Dawid Malczyński bardzo mocno bije i notuje kolejny nokdaun po prawym! Były mistrz FAME wszedł w awanturę szukając skończenia, ale trafił go Filipek i mamy liczenie w drugą stronę. Malczyński walczy z dystansu, czeka na ataki Marcinka. Filip zrywa się z szarżą… i obrywa kolanem na suspensor. Już po kilku sekundach wraca freestyler na nogi i podchodzi z mocnym ciosem w krótkim dystansie. Malczyński na wstecznym, musi jednak uważać na kolejne szarże oponenta.

Wynik walki: Dawid Malczyński wygrał jednogłośną decyzją sędziów!

Artykuł w trakcie aktualizacji.

Sprawdź wywiady z gali FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO