Olejnik zmasakrowany! Zalany krwią przegrywa z debiutantem! [WIDEO]

Opublikowane 10 lutego 2024, 20:19
przez Przemek Krautz
0
5
Brak komentarzy

Za nami pierwszy pojedynek otwierający kartę walk FAME 20. To starcie każdy może obejrzeć za darmo na otwartej transmisji.

Największa freakowa federacja w Polsce powróciła podczas jubileuszowego wydarzenia. Z okazji okrągłej gali włodarze przygotowali świetną kartę walk, w której znalazły się zarówno pojedynki sportowe jak Parke vs Pasternak czy też freak fighty skłóconych rywali, w tym Szeliga vs Marcoń i „Don Kasjo” vs „Boxdel”.

Ponadto po raz pierwszy zorganizowano turniej. Bierze w nim udział 8 zawodników, w tym m.in. „Ferrari”, Tańcula, „Wiewiór” czy „Polak”. Stoczą oni trzy walki jednego wieczoru, a zwycięzca zgarnie nagrodę główną w wysokości 2 milionów złotych.

Całe wydarzenie otworzył pojedynek Tomasza Olejnika, który wychodził do klatki z bilansem 1 wygranej i aż 6 porażek. Tym razem jednak był mocno faworyzowany, gdyż zmierzył się z debiutującym Wiktorem Wronką, który nie miał nigdy wcześniej okazji zawalczyć.

RELACJA

RUNDA 1

Olejnik natychmiast dobiegł do Wronka! Szaleńczy atak, ale Wiktor trafia go mocnym sierpem i mamy liczenie. Tomek wraca do walki, ale zaraz rywal zasypuje go salwą ciosów. Olejnik schowany za gardą, stracił sporo sił, a zaraz sięga go lewy sierp. Wronek z dystansu celuje niskim prostym i strzela prawym na głowę! Tomek już zerknął na zegar, ciężko dyszy, ale musi się bronić przed kolejnymi atakami Wiktora Wronki, który trafił mocnym podbródkowym! Kolejne liczenie, Tomek wrócił na nogi, gdzie jeszcze przed końcem rundy otrzymuje kolejne ciosy, które kładą go na macie. Sędzia dolicza do 10. i kończy walkę!

Wynik walki: Wronek wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO