Szef FAME zabrał głos w sprawie Wardęgi! „Nie spodziewał się, że…” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 10 lutego 2024, 15:42
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Krzysztof Rozpara udzielił wywiadu na kilka godzin przed zbliżającym się jubileuszowym wydarzeniem federacji FAME 20. Miał okazję odpowiedzieć na ostatnie pytania przed rozpoczęciem gali.

Były prezes FAME wywołał wczoraj niemałe zamieszanie. Podczas programu F2F został bowiem poproszony o to, żeby opisać kulisy negocjacji z Sylwestrem Wardęgą. YouTuber był otwarty na to, by poprosić go o komentarz, jednak spodziewał się całkiem innej wypowiedzi ze strony Rozpary.

Szef FAME zabrał głos w sprawie Wardęgi

Włodarz federacji potwierdził bowiem, że Wardęga próbował podbijać stawkę, wykorzystując zasięgi, jakie udało mu się uzyskać za sprawą afery Pandora Gate – Nie mogę powiedzieć, że handlowałeś Pandorą, natomiast rozmawialiśmy o tym i mówiłeś, że teraz masz znacznie większe wyświetlenia. rozmawialiśmy o twoich zasięgach i to ty podkreślałeś, jaka jest teraz twoja wartość.

W sieci zawrzało, a wiele osób skrytykowało Wardęgę. Zarówno Internauci, jak i m.in. „Don Kasjo” uważają, że ten nie spodziewał się, że federacja w ogóle zabierze głos. Całą sprawę skomentował sam Rozpara, który rozmawiał z fansportu.pl i ma podobne zdanie:

Myślę, że Sylwester nie zakładał, że wymusi na nas reakcję. Raczej się tego nie spodziewał. No ja powiedziałem po prostu, jak to faktycznie wyglądało i tylko tyle – przyznał, po czym potwierdził, że wyświetlenia po Pandora Gate były kartą przetargową w negocjacjach – Zasięgi i wyświetlenia są zawsze argumentem influencerów do wyjaśnienia dlaczego takie, a nie inne stawki. Tak to się odbywa.

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO