Niedziela, 14 Lipca, 2024

Szeliga czy Natan? Don Diego typuje walki FAME 20! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 10 lutego 2024, 10:55
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej ceremonii ważenia. Przy okazji wywiadu wytypował dwa starcia i zabrał głos w sprawie swojej przyszłości w sportach walki.

“Don Diego” został zapowiedziany jako zawodnik FAME, ale niestety nie weźmie udziału w jubileuszowej gali. Mówiło się również o jego starciu z na XTB KSW Epic, ale szef federacji zapowiedział, że to niemożliwe. Teraz sam Kubiszyn w rozmowie z fansportu.pl wypowiedział się w tej kwestii. Przyznał, że walka w KSW jest jak najbardziej możliwa, ale w przyszłości.

Został także zapytany o FAME i starcie swojego byłego podopiecznego Piotra Szeligi. Jest on bowiem dużym faworytem, a wszyscy typują łatwe zwycięstwo. Problem jednak w tym, że “Szeli” w walce z Natanem Marconiem może bić się tylko jedną ręką.

“Don Diego” przyznał, że z całą pewnością będzie to trudne starcie dla Szeligi, który aktualnie trenuje pod okiem Mirosława Oknińskiego, ale powinien to zwyciężyć – To nie będzie spokojna walka. To będzie ciężka walka dla Szeligi, ale i tak wygra.

Wytypował również starcie Michała Pasternaka z Normanem Parke, czyli pojedynek jego dwóch niedoszłych rywali, z którymi może zmierzyć się na jednej z kolejnych gal:

– Pasternak dłużej w przygotowaniach, waga i wydaje mi się, że “Pasta”. Obaj są świetnymi sportowcami, ale od kilku lat zawodnikami wśród freaków i już nie ma tej płynności zawodniczej. Siłą rzeczy wydaje mi się, że poziom można ocenić jako równy, ale warunki fizyczne na korzyść “Pasty”.

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO