Tańcula na deskach! Dominacja Wiewióra w ćwierćfinale! [WIDEO]

Opublikowane 10 lutego 2024, 21:47
przez Przemek Krautz
2
13
Brak komentarzy

Za nami ćwierćfinały pojedynek turnieju FAME 20. Wiemy, jaki zawodnik awansował do kolejnego etapu i nadal walczy o ogromne pieniądze.

Na jubileuszową galę federacja przygotowała wiele ciekawych zestawień. Zobaczymy m.in. pojedynek Normana Parke z Michałem Pasternakiem, walkę Natana Marconia z Piotrem Szeligą, czy też „Boxdela” z powracającym do FAME „Don Kasjo”.

Po raz pierwszy odbędzie się również turniej, w którym udział bierze 8 zawodników. Mierzą się oni o nagrodę w wysokości 2 milionów złotych. W dwóch pierwszych starciach zawodnicy walką tylko jedną 5-minutową rundę, a w finale jest to zwykły pojedynek 3×3 minuty.

Pary turniejowe zostały wybrane podczas oficjalnego losowania i tak wyglądają zestawienia ćwierćfinałowe Tańcula vs „Wiewiór”, „Polak” vs Josef Bratan, Malczyński vs „Filipek” i „Ferrari” vs „Krycha UFC”.

RELACJA

RUNDA 1

Wiewiór szybko ruszył do przodu, trafił kombinacją lewy-prawy. Dużo siły w swoje uderzenia wkłada Maks, odczuwa to Arek… i wylądował na deskach po prawym! Maks poczuł krew, ruszył zaraz po zakończeniu liczenia. mocny low kick Wiewiórki, który wyciął rywala. Tańcula powoli skraca dystans, ale karci go kolejnym lowem Wiewiór. Arek póki co sromotnie przegrywa, Maks trzyma już siły i wyprowadza pojedyncze uderzenia, czy kopnięcia. Tańcula szuka skrócenia dystansu, ale zainkasował szybką i mocną serię! Arek nie daje rady oponentowi, który świetnie wchodzi z kontrą w drugie tempo. Wiewiór wyczekuje podchodzącego przeciwnika, którego straszy obszernymi lewym i prawym, ale jest przy tym bardzo niecelny. Skutecznie broni się jednak tym przed atakami Tańculi, który choć podchodzi blisko, to nic z tego nie wychodzi.

Wynik walki: Wiewiór wygrał jednogłośną decyzją sędziów!

Sprawdź wywiady z gali FAME 20:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
13
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO