Spięcie Alana z Ferrarim po FAME 20! Jest nagranie z hotelu! [WIDEO]

Fot. Twitter
Opublikowane 13 lutego 2024, 08:36
przez Przemek Krautz
12
11
Brak komentarzy

Do sieci trafiło nagranie zarejestrowane po gali FAME 20. Możemy zobaczyć na nim konfrontację Alana Kwiecińskiego z Amadeuszem Roślikiem.

W minioną sobotę odbyła się gala FAME 20, podczas której „Ferrari” wziął udział w turnieju. Odpadł jednak w półfinale po przegranej walce z „Wiewiórem”. Podczas jubileuszowego wydarzenia pojedynek miał stoczyć również „Alanik”, jednak doznał kontuzji i musiał się wycofać.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kwieciński pojawił się jednak na trybunach, a podczas transmisji mogliśmy zobaczyć, jego zadowolenie po przegranej „Ferrariego”. Panowie są bowiem mocno skonfliktowani, a „Alanik” bardzo naciskał na pojedynek, jednak Amadeusz nie chce przyjąć wyzwania.

Alan cały czas zarzuca Roślikowi, że ten po prostu się go boi i dlatego ucieka od walki. Na potwierdzenie swoich słów opublikował nagranie ze spotkania twarzą w twarz z „Ferrarim”, do którego doszło w hotelu po gali.

Zawodnik z WCA szedł za Amadeuszem i krzyczał w jego stronę. Ten jednak nie chciał reagować i szedł w stronę windy. Dopiero gdy przyszła ochrona, „Ferrari” był gotowy ściągnąć kurtkę i skonfrontować się z Alanem:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
12
11
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO