Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

GROMDA 16. Piasek w półfinale! Potężnymi ciosami demoluje Ruszkiego! [WIDEO]

Opublikowane 1 marca 2024, 21:23
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

GROMDA powróciła, a wraz z nią brutalny turniej! Po raz kolejny jesteśmy świadkami krwawych pojedynków i ciężkich nokautów w małym ringu, gdzie dozwolone są wyłącznie ciosy pięściami.

Ponownie ośmiu zawodników bierze udział w zawodach, w których muszą pokazać ogromny charakter. Bijocy, którzy dojdą do finału, jednego wieczoru stoczą aż trzy pojedynki, okupione poważnymi kontuzjami, złamaniami i rozcięciami.

Tym razem w turnieju walczą nie tylko debiutanci, ale także zawodnicy znani z poprzednich edycji. Tak prezentuje się obsada GROMDA 16Dominik „Suchy” Suchecki, Bartosz „Aslan” Dąbrowski, Daniel „Piasek” Piaskowski, „Ruszki”, Artur „Bicek” Kubiak, „Paczek”, Damian „Spejson” Waluch i Mariusz „Siwy” Siwiak.

RELACJA

RUNDA 1

Ruszki od razu ruszył na Piaska! Mocno pochyla się przy atakach, ale trafił krótkim sierpem i rywal był liczony. Pełna ofensywa Łukasza, który szuka krótkich uderzeń w półdystansie. Piasek zaatakował w ostatnich sekundach, ciężko dyszący Ruszki liczony na koniec rundy.

RUNDA 2

Piasek czai się na kontry, ale wdaje się w małą awanturę i sięgnął sierpem. Atakuje Ruszki, ale ląduje na deskach po prawym oponenta! Poprawił potężnym lewym Piasek, ale jeszcze wrócił siłą woli Ruszki. Po kolejnym liczeniu nie zdołał wrócić na nogi!

Wynik walki: Piasek wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments