Środa, 24 Kwietnia, 2024

Skandal! Masa zawalczy z Muranem! Stanęli twarzą w twarz [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 26 marca 2024, 09:39
przez Przemek Krautz
3
20
Jeden komentarz

Ta walka nie może się odbyć! Jacek Murański ma zmierzyć się z “Masą”, jednak znaczna większość jest przeciwna takiemu zestawieniu.

O debiucie Jarosława Sokołowskiego we freak fightach mówiło się od dłuższego czasu. Nikt jednak nie spodziewał się, że naprawdę dojdzie do czegoś takiego. “Masa” to były gangster, który latami działał w brutalnych grupach przestępczych i zarabiał na tym ogromne pieniądze.

Kiedy jednak przyszło mu stanąć przed wymiarem sprawiedliwości, postanowił wsypać swoich kolegów i partnerów w nielegalnych biznesach. Z czasem stał się celebrytą oraz najpopularniejszym w Polsce świadkiem koronnym, który jednocześnie nie zerwał z przestępczą działalnością.

Od czasu gdy poszedł na współpracę z prokuraturą, był kilkukrotnie aresztowany i stawiano mu różne zarzuty. Teraz gangster chce zarobić kolejne pieniądze, walcząc we freak fightach z Jackiem Murańskim. Do starcia ma dojść w nowej organizacji stworzonej specjalnie na potrzeby tego zestawienia.

Walka, która nie może się odbyć

Panowie stanęli już nawet twarzą w twarz, a do sieci trafił oficjalny trailer walki. Przyszli organizatorzy zapewne sprawdzają reakcje ze strony kibiców, a te na szczęście co bezlitosne. Internauci w jasny sposób dają do zrozumienia, że to nie może się odbyć.

Zapewne będziemy mogli liczyć na stanowczą reakcję mediów z całej Polski, która zakończy się interwencją władz. Dodatkowo organizatorzy będą mieli ogromne problemy ze znalezieniem miejsca, w którym można przeprowadzić wydarzenie.

Ktoś taki jak “Masa” nigdy nie powinien zaistnieć w przestrzeni publicznej. Jak sam pokazał, za nic ma swoją przeszłość. W trailerze tak określił samego siebie – “Byłem człowiekiem, który się pogubił, odpokutowałem” – Ciężko jednak mówić o pogubieniu, kiedy przez lata żyjesz z krzywdzenia innych osób, ratujesz własną skórę, wsypując najbliższych kolegów, a po wszystkim i tak wracasz do nielegalnych interesów.

Czy uważasz, że taka walka powinna zostać zablokowana?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
20
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
28 dni temu

Chodź dla kasy to i tak to zrobią