Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Hybrid MMA 4 już w kwietniu! Mocne nazwiska na karcie walk

Fot. KSW
Opublikowane 31 marca 2024, 14:09
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Przed nami kolejna edycja emocjonującej gali Hybrid MMA. Już 20 kwietnia w Zielonej Górze do klatki wejdą m.in. Michał Andryszak czy Wojciech Kazieczko.

Organizacja HYBRID MMA słynie z mieszania różnych formuł sportów walki na swoich wydarzeniach. W klatce odbywają się starcia na zasadach MMA, boksu w standardowych rękawicach, czy kickboxingu w małych.

Hybrid MMA 4 już 20 kwietnia

Gala odbędzie się 20 kwietnia w Zielonej Górze, a na karcie walk znalazły się tak uznane nazwiska jak Michał AndryszakWojciech KazieczkoPrzemysław Szyszka czy Kacper Frątczak.

Andryszak to jeden z najlepszych zawodników kategorii ciężkiej w Polsce. Był mistrzem FEN i pretendentem do pasa KSW. Aktualnie jest związany kontraktem z czesko-słowacką organizacją Oktagon MMA. Rywalem Andryszaka najpewniej będzie Brazylijczyk Dirlei Broenstrup który walczył na mniejszych galach w Rosji i USA.

Natomiast Kazieczko to utalentowany zawodnik, który ma za sobą cztery starty dla federacji KSW. W ostatnim czasie miał słabszy okres i zaliczył dwie przegrane z rzędu. Najwyraźniej w najlepszej polskiej organizacji uznano, że warto dać Wojtkowi szansę na odbudowanie się i powrót na właściwe tory.

Do klatki Hybrid MMA na gali w Zielonej Górze wejdzie też Kacper Frątczak czyli wielokrotny mistrz świata w kickboxingu, który jest niepokonany w zawodowej karierze.

Ponad to w akcji zobaczymy także Przemysława Szyszkę, który wcześniej odpowiadał za wyniki takich zawodników jak Radosław Paczuski i Arkadiusz Wrzosek, a po odejściu z teamu Uniq skupia się na swoich startach oraz treningach freak fighterów.

Cały czas są dostępne bilety na galę, które możesz zakupić – TUTAJ – W ofercie znajdziesz zwykłe wejściówki, jak również bilety VIP.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments