Piątek, 24 Maja, 2024

262-kilogramowa zawodniczka sama się pokonała! Wylądowała twarzą na siatce [WIDEO]

Fot. Twitter
Opublikowane 8 kwietnia 2024, 12:20
przez Przemek Krautz
9
52
Brak komentarzy

Podczas sobotniej gali freakowej doszło do kuriozalnej sytuacji. Zawodniczka przegrała pojedynek sama ze sobą. Rywalka nie musiała zbyt wiele robić.

Freak fighty w ostatnich latach zyskały ogromną popularność nie tylko u nas w kraju. Gale jednak niewiele się różnią i podczas wydarzeń czy to w Polsce, czy za granicą, dochodzi do bardzo kontrowersyjnych sytuacji. Niedawno głośno zrobiło się o evencie w Rumunii, podczas którego sędzia zaatakował zawodnika w trakcie walki.

Tym razem media obiegły nagrania z czeskiej gali RedFace 3. Wydarzenie odbyło się w minioną sobotę w Pradze. W jednym z pojedynków zestawiono ważącą aż 262 kg Lucię Kotlarovą z lżejszą o 215 kg Reginą Labajovą.

Walka przebiegła co najmniej specyficznie. Kotlarova przy tak gigantycznej wadze ma problemy z poruszaniem się i gdy ruszyła na rywalkę, wylądowała na deskach, padając twarzą prosto w siatkę. Przy upadku miała doznać kontuzji, ale walczyła dalej.

W pewnym momencie Labajova z niewielką siłą odepchnęła przeciwniczkę. Gdy ta padła na deski, położyła jej przedramię na szyi, próbując wykonać coś w stylu słynnego “Saleta choke”. 262-kilogramowa freak fighterka nie odklepała, ale sędzia przerwał starcie, które zostało rozstrzygnięte jako wygrana Labajovej przez TKO.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
52
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments