Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Legenda polskiego MMA chce przeprowadzić z Najmanem rozmowę wychowawczą!

Fot. Clout MMA/KSW
Opublikowane 12 kwietnia 2024, 13:09
przez Przemek Krautz
46
2
Brak komentarzy

Tomasz Drwal w mocnych słowach wypowiedział się na temat freak fightów. Skupił się także na Marcinie Najmanie, którego skrytykował.

“Gorilla” to były zawodnik, który toczył walki dla wielu organizacji. Jako pierwszy Polak w 2007 roku dołączył do UFC, gdzie zanotował trzy wygrane i trzy porażki. Ostatni raz w akcji mogliśmy oglądać go w 2020 roku na KSW 57. Po tamtej gali zdecydował się zakończyć karierę.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Drwal szczerze o freak fightach

Przy okazji ostatniego wywiadu dla portalu Interia Drwal został zapytany o freak fighty. Przyznał, że Najman, jako jeden z pionierów, powinien odpowiedzieć za to, jaki wpływ tego typu wydarzenia mają na społeczeństwo.

– Pana Najmana, od którego to sią zaczęło, uważam za pierwszego, z którym trzeba by było przeprowadzić taką rozmowę wychowawczą. A jeśli po tej rozmowie pan Najman poszedłby na policję poskarżyć się na Drwala, to również policja, w czynie dobra społecznego, powinna przeprowadzić z nim taką rozmowę.

– Swoją drogą zastanawiam się, na ile on jest świadomy tego, z jakim ciężarem będzie musiało zmierzyć się jego dziecko i czy kiedyś po prostu nie będzie mu wstyd za to, co robi dziś. Zwykle refleksja przychodzi z wiekiem. A jeśli ja słyszę, że ten facet regularnie sprawdza, czy jest na jego temat jakaś wzmianka w mediach i to go nakręca, to o czym my mówimy?

– I teraz weź powiedz młodemu człowiekowi, który ma 16 lat, żeby wziął się do sumiennego treningu, bo trzeba się spocić, zmęczyć i czuć ból na sali. Przecież on ci odpowie: „ale po co ja mam się męczyć, skoro mogę, w przenośni, kogoś obsikać i będę miał z tego kasę?”. Ci ludzie nie myślą tylko o jednym.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
46
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments