Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Już dzisiaj druga konferencja przed Hybrid MMA 4! Zmiany na karcie walk kilka dni przed galą

Fot. YouTube
Opublikowane 18 kwietnia 2024, 11:02
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Już tylko kilka dni pozostało do gali Hybrid MMA 4 – NEXT LEVEL! Ostatni tydzień oznacza ostatnie ogłoszenia i wydarzenia medialne z udziałem naszych zawodników, na których nie zabraknie emocji.

Kompletujemy kartę walk! Jako ostatnia zawodniczka na rozpiskę wskakuje Betty! Czy Bernadeta Urbańska, tancerka znana z programu „Love Never Lies” przeniesie swoje ruchy do oktagonu? Po drugiej stronie stanie Paulina Szczuc zdeterminowana, aby zaznaczyć w klatce swoją wyższość. Te dwie zawodniczki to mieszanka wybuchowa i gwarancja emocji, które już w najbliższą sobotę!

To nie koniec! Obiecywaliśmy, że poznacie w tym tygodniu bohaterów co-main eventu i przedstawiamy wam dzisiaj pierwszego z nich! Damian „Dziku” Graf, napędzony zwycięstwem nad Tomaszem Chicem będzie chciał dopisać kolejne zwycięstwo do swojego rekordu. Jego rywala poznacie już wkrótce! Cytując klasyka: „Przygotujcie się Państwo na wielkie grzmoty”.

Jesteśmy na ostatniej prostej przed wejściem na nowy poziom, zapraszamy was serdecznie do śledzenia naszych mediów społecznościowych. Oto plan wydarzeń zaplanowanych na najbliższe dni:

  • W czwartek o 19.30 odbędzie się druga konferencja prasowa, podzielona na trzy panele. Zobaczycie tam wszystkich najważniejszych bohaterów nadchodzącej gali – sportowców i freakfighterów.
  • W piątek o 11.00 poranne ważenie zawodników.
  • Również w piątek, o 18.00 zapraszamy na oficjalny media trening oraz face to face. Następnie od godziny 20.00 zapraszamy na solówki! Jako pierwsze, twarzą w twarz staną Dominiką Stosio a Wiktorią Szczuc. Następnie, w formule na słowa, „Dzik” zmierzy się ze swoim przeciwnikiem. O 21.00 wisienka na torcie, pojedynek na argumenty pomiędzy Piotrem Tyburskim a Arminem Pawlakiem – bohaterami freak’owego main-eventu.

Transmisja wydarzeń tylko na naszym kanale YouTube! Emocji nie zabraknie, nie może was zabraknąć! -> https://www.youtube.com/@HybridMMAtv

Gala Hybrid MMA 4 „Next Level” rozpocznie się już w najbliższą sobotę od 18.30 w hali CRS w Zielonej Górze.

Ostatnie bilety dostępne są na stronie -> https://abilet.pl/wydarzenie/hybrid-mma-4-next-level-12648

Link do zakupu PPV -> https://bit.ly/hybrid4ppv

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments