Czesi blisko sensacji! Portugalia wyszarpała zwycięstwo [VIDEO]

Opublikowane 18 czerwca 2024, 22:56
przez Jakub Hryniewicz
2
2

We wtorek 18 czerwca o godzinie 21:00 zaczęło się spotkanie, na które czekało wielu kibiców. Cristiano Ronaldo i jego Portugalia otworzyła Euro 2024 meczem z Czechami.

Zarejestruj się w Superbet

Popularny “CR7” prawdopodobnie już po raz ostatni zagra o europejski czempionat. Żywa legenda piłki nożnej wciąż ma niezwykłą chęć na śrubowanie rekordu indywidualnego i doprowadzenie swojego kraju do kolejnego tryumfu. Ostatni miał miejsce na turnieju w 2016 roku.

Sprawdź kurs w 400 PLN za gola Polski

Postaw 2 PLN na gola Polski w meczu na EURO 2024. Jeśli nasza Reprezentacja strzeli bramkę - zgarniesz 400 PLN bonusu! Tylko dla nowych użytkowników! Rejestracja zajmuje 30 sekund
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

EURO 2024: Portugalia wymęczyła zwycięstwo!

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym i bezbarwnym remisem. Czesi murowali bramkę i choć Cristiano Ronaldo miał kilka okazji, to nie zdołał pokonać czeskiego golkipera.

Wynik spotkania zaskakująco otworzyli właśnie południowi sąsiedzi Polski. Provod pokonał Costę świetnym strzałem zza pola karnego. Był to pierwszy celny strzał Czechów w tym spotkaniu.

Portugalczycy szybko zabrali się za odrabianie strat. Siedem minut po bramce otwierającej wynik dobrze broniący w tym meczu Stanek wybijając trafił w nogę Hranaca.

W ostatnich minutach piłkę do siatki skierował wprowadzony w 2. połowie Diogo Jota. Ponownie jednak na EURO 2024 byliśmy świadkami anulowanego gola po analizie VAR.

W końcu jednak Portugalczycy dopięli swego. Hranac, który strzelił bramkę samobójczą, popełnił błąd, który wykorzystał Conceicao.