fot. Materiały prasowe / Twitter

Koniec spekulacji. Wczorajsza informacja o tym, że rywalem Popka Monstera został Damian Zduńczyk, znany jako „Stifler” została potwierdzona przez Super Express, jak i samą organizację. Do walki dojdzie 7 września na gali FAME MMA 7. Stifler do występu na wrześniowej gali miał przygotowywać się między innymi w poznańskim klubie Ankos MMA.

W debiucie dla KSW „Popek” przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, a walka trwała 80 sekund. Następnie wygrał z Robertem Burneiką po 45 sekundach. W kolejnych starciach musiał uznać wyższość swoich przeciwników – najpierw został pokonany przez aktora Tomasza „Stracha” Oświecińskiego, a następnie przez Erko Juna.

Paweł Mikołajuw (3-4) o przejściu do FAME MMA poinformował na Instagramie zamieszczając krótkie nagranie. Następnie informacje potwierdziła sama organizacja.

“Witam wszystkich i zacznę od podziękowań dla włodarzy KSW – Maćka i Martina za to, że mogłem być częścią wielkiego planu KSW, wielkiej legendy, ale mój czas w KSW dobiegł końca, więc podpisałem się z FAME MMA. Niedługo zobaczycie moją pierwszą walkę w FAME MMA, czyli zawodowy freak fighter powrócił. Comeback!”

Oficjalny trailer FAME MMA 7:

Aktualna karta walk FAME MMA 7:

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik / rewanż
Marcin Najman vs. Dariusz “Lew” Kaźmierczuk
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka / rewanż
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Łukasz Lupa
Arkadiusz “Aroy” Tańcula vs. Piotr “Tybori” Tyburski
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Maciej “Szewcu” Szewczyk

Organizatorzy poinformowali również o starciu kobiet, jednak informacje o tym kto dokładnie będzie się bił i tym samym zamknie kartę walk na wrześniową galę poznamy na konferencji prasowej.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj