Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Mistrz świata Muay Thai będzie walczył na turnieju WOTORE 3!

Opublikowane 8 września 2020, 14:00
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Beishebekov Zhanybek Jr, WOTORE

Beishebekov Zhanybek Jr. to 27-letni fighter z Kirgistanu. Zawodnik jest mistrzem świata Muay Thai, jednak zdobył także wiele medali m.in. na mistrzostwach Eurazji, Europy czy Azji. 

27-latem będzie najlżejszym z zawodników, jego waga to jedynie 66 kilogramów. Jest on jednak bardzo doświadczony. W swojej karierze wygrał aż 40 zawodowych pojedynków.

Po odebraniu zgłoszenia od azjatyckiego mistrza Muay Thai nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że taki fighter musi wystartować na WOTORE – powiedział prezes Mirosław Barszowski, dla którego Krigistańczyk jest faworytem turnieju.

Organizatorzy gali ogłosili łącznie 6 z 8 nazwisk zawodników, których zobaczymy na WOTORE 3. Wśród nich znajduje się m.in. Eric „Bloodaxe” Olsen. Fighter jest weteranem jeden z największych organizacji walk na gołe pięści – Bare Knuckle Boxing.

Przyjeżdżam po trzy ciała. Nie mam nic do Polaków, ale mam w dupie, czy mnie polubicie. Wszędzie na świecie mnie nienawidzą, bo bije miejscowych. Jestem głodny walki i będę polował na brutalne nokauty. Moje czoło wbije trzem losowym gościom nosy w czaszki. Właśnie zdradziłem wam zakończenie tej bajki – powiedział Amerykanin.

Na turnieju zobaczymy również Macieja „Siekierka” Stulina, Arkadiusz a„Rooney’a” Jędraczka, Adam „Vikinga” Biegańskiego oraz Krzysztof „Raambo” Waczyńskiego. 

WOTORE 3 odbędzie się 19 września, a zwycięzca turnieju zgarnie 50 tysięcy złotych.

Źródło: MMARocks.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments