Sobota, 18 Maja, 2024

Marcin Najman w mocnych słowach do Rafała Trzaskowskiego: “Czy Ciebie człowieku popi****ło?” [WIDEO]

Opublikowane 17 września 2020, 20:06
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
fot. Kanał Sportowy / screenshot

Marcin Najman postanowił nagrać mocny film, który skierowany jest do Prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego. Oprócz tego, że porusza w nim temat ostatniej wypowiedzi, w której Rafał Trzaskowski powiedział, że “Warszawa to moje miasto”, Najman postanowił skrytykować również inne działania.

“Drodzy Warszawiacy, kogo Wy wybraliście na Prezydenta swojego miasta? Boże kochany. Pomijając fakt, że chodzi po knajpach i przedstawia się jako właściciel Warszawy, bo chodzi i karze sobie grać muzykę jaka mu się podoba – zwykłe buractwo i słoma z butów” – komentuje Marcin Najman i przechodzi do kolejnej sprawy.

Chodzi o zaparkowany samochód. “El Testosteron” wybrał się do Stolicy, na nagraniu widzimy, że wykupił bilet, aby zaparkować swój samochód. Zawodnik zastrzega, że wrócił o czasie, jednak mimo tego spotkał się z tym, że musi dopłacić aż 250 zł!

“W centrum Warszawy zaparkowałem jak praworządny obywatel, wykupiłem miejsce parkingowe. Przychodzę o czasie i co spotykam? Spotykam opłatę dodatkową – ale popatrzcie na kwotę – 250 zł miałbym rzekomo zapłacić, dopłacić, bo się spóźniłem te kilka minut – choć tak jak powtarzam, byłem o czasie.” – relacjonuje zawodnik.

Marcin Najman postanowił w mocnych słowach dać do zrozumienia, że nie ma zamiaru płacić żadnej kary i opłaty dodatkowej.

Ja mam jedno pytanie do Prezydenta Warszawy, człowieku, tylko na jedno pytanie mi odpowiedz – czy Ciebie popier****o już do reszty, bo kilka minut się spóźnili do samochodu? To jest jak ściąganie haraczy. W jakim mieście płaci się 250 zł, bo ktoś się spóźnił kilka minut do samochodu. Al Capone mógłby się uczyć od obecnego Prezydenta Warszawy, jak się robi interesy na mieście. Ja się nie dam zastraszyć, haraczy nie płacze, na mnie nie licz Prezydencie Trzaskowski” – kończy Najman.

Przeczytaj również: „Zostaniesz najmłodszym mistrzem świata wagi ciężkiej w historii” – Miałem wtedy 13 lat… | Historia Mike’a Tysona

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments