Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

“Od początku będę chciał wrzucić dwójkę, ale przygotowywałem się do tej walki 20 lat” – Gamrot o debiucie w UFC

Fot. Mateusz Gamrot
Opublikowane 16 października 2020, 11:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy
Fot. Mateusz Gamrot

Już niewiele dzieli nas od pierwszej walki Mateusza Gamrota w największej organizacji MMA na świecie.

Polak zadebiutuje na UFC Fight Island. Wydarzenie rozpocznie się jutro o 22, a Gamer najprawdopodobniej stanie do walki około godziny 00:30. 

Rywalem Mateusza jest Gruzin – Guram Kutateladze, który do walki będzie podchodził z bilansem 11 zwycięstw i 2 przegranych. Natomiast Polak jest jak dotąd niepokonany. Gamer nie przegrał żadnej walki i wygrał 17 razy – zdobywając m.in. dwa mistrzowskie pasy organizacji KSW. 

Fighter znajduje się już w Abu Zabi, gdzie udzielił wywiadu dziennikarzowi Polsat Sport Dominikowi Durniatowi.

Czuję się więcej niż gotowy. Waga leci lepiej niż bardzo dobrze, nawet lepiej niż tego oczekiwałem. Pozostaje mi tylko czekać w pełni skupionym i skoncentrowanym na sobotnią noc i dać z siebie wszystko – zapewnił Gamrot

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Genesis: Marcin „Różal” Różalski zawalczy z byłym mistrzem UFC na gołe pięści! Gdzie oglądać?

Genesis: Michał „Matrix” Królik z Katowic zawalczy na gołe pięści!

Zawodnik zdradził, że od początku walki zamierza wrzucić drugi bieg. Ostatnie jego pojedynki były 5-rundowe, a starcie z Kutateladze to tylko 3 rundy. Gamrot zapytany o ewentualny nokaut wspomniał, że raz już założył, że skończy walkę przed czasem. 

Gdzieś tam to siedzi z tyłu głowy, ale mam też na uwadze, że kiedyś w mojej drugiej walce zawodowej nastawiałem się na szybkie zakończenie, a skończyło się pojedynkiem na pełnym dystansie. Wychodzę z nastawieniem, aby bić się trzy rundy w dobrym tempie – powiedział Gamer.

Nie chciałbym przespać tej walki i się uruchomić dopiero później. Cieszę się, że to walka na dystansie trzech rund, bo ostatnie moje walki były zaplanowane na pięć rund, tak samo się też przygotowywałem. Schodząc na trzy, będzie to dla mnie błahostka. Od początku będę chciał wrzucić dwójkę, ale przygotowywałem się do tej walki 20 lat. Dbałem o fizjoterapię, dietę, regenerację, sen. Dbałem o jakość treningów, więc to wszystko złoży się na moją dyspozycję w oktagonie – dodał zawodnik.

Źródło: Polsat Sport

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO