niedziela, 14 sierpnia, 2022
Strona głównaUFC"Naprawdę potrafi robić zapasy! Imponujące" - Daniel Cormier pod wrażeniem umiejętności Gamrota

„Naprawdę potrafi robić zapasy! Imponujące” – Daniel Cormier pod wrażeniem umiejętności Gamrota

Daniel Cormier pod wrażeniem umiejętności Gamrota
Fot. Mateusz Gamrot – Guram Kutateladze

Matusz Gamrot w ten weekend zaliczył debiut w największej organizacji MMA na świecie. 

Rywalem Polaka był Gruziński zawodnik Guram Kutateladze. Pojedynek był wyrównany, a fighterzy zostali nagrodzeni bonusem za najlepszą walkę wieczoru. 

Starcie po trzech rundach zakończyło się niejednogłośnym, kontrowersyjnym werdyktem, z którym nie zgodziło się zarówno wielu kibiców, jak i sportowców. Same statystyki, które otrzymaliśmy po walce, potwierdzały lepszy występ polskiego zawodnika. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:

Mateusz Gamrot po pierwszej porażce w karierze: „Nie ma ku*wa załamywania się”. [WIDEO]

Natomiast Guram Kutateladze chwilę po ogłoszeniu wyniku wyznał, że to nie jest jego wygrana i że to nie on jest zwycięzcą tej walki, tylko Mateusz Gamrot

Niestety wynik już nie zostanie zmieniony, a Gamer odniósł pierwszą w karierze porażkę, jednak pokazał się z dobrej strony. Umiejętności Polaka pochwalił między innymi były mistrz UFC w kategorii półciężkiej i ciężkiej – Daniel Cormier.

Przed samym końcem walki jednej z najlepszych zawodników walczących w organizacji powiedział – Ten Gamrot… Mateusz Gamrot jest gościem, którego lubię oglądać w walce, bo koleś umie zapasy. Naprawdę potrafi robić zapasy! Popatrzcie tylko, w jaki sposób przewalczył ten pojedynek w ostatnich ośmiu minutach. Imponujące.

Źródło: lowking.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze